Wsparcie

Open search

Brak powiadomień sms

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Mam problem, po dostanie SMS nie pokazuje się on w powiadomieniach tylko jest jako ten bombelek z numerkiem na aplikacji wiadomości. Trwa to od jakiegos tygodnia, poszukuje rozwiązania ale nie mogę nic znaleźć. Jest ustawiona na priorytet, i nie mam włączonego nie przeszkadzać ani w ustawieniach specjalnych nie jest na liście oszczędzania energii. Oprócz tego nie ma dźwięku ani wibracji. Proszę o pomoc 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice
Problem już rozwiązany. Pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych. Na szczęście mam wszystko zsynchronizowane z kontem google, więc obeszło się nawet bezboleśnie
11 ODPOW. 11
Superuser II
Superuser II
Sprawdź w ustawieniach powiadomień gdzie i czy w ogóle mają się wyświetlać. Być może masz wyłączone.
A na przyszłość warto również podać model urządzenia o którym napisałeś.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Witam,

mam podobny problem z moim Samsungiem S5 Neo. 

W zeszłym tygodniu wymiana smsowa zmieniła się na ekranie w coś przypominającego messengera (podobnym wizualnie do tego z facebooka). Na ekranie startowym wyświetlała się ikonka ze zdjęciem osoby, z którą wymieniałam smsy (analogicznie jak w messengerze facebookowym). Jak usunęłam ten swego rodzaju czat, przestały mi się wyświetlać jakiekolwiek powiadomienia. Jak przyjdzie sms nie ma dzwięku ani żadnej ikonki. Dopiero jak odblokuję ukran to mam numerek przy ikonie smsów.

Niestety powiadomienia są wszędzie odznaczone poprawnie natomiast telefon zgłupiał i przestał wyświetlać powiadomienia. To samo dotyczy raprotów doręczenia, chociaż są odznaczone.

Barzo proszę o pomoc

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @kul-ka

Na początek wyczyść dane aplikacji Wiadomości.

Jeśli to nie pomoże, napisz, czy posiadasz Galaxy S5, czy Note 5 oraz z jakiej wersji aplikacji korzystasz.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Superuser II
Superuser II
Tak się zastanawiam, czy przypadkiem nie została własnie wyrażona zgoda na obsługę wiadomości, właśnie przez aplikację twarzoksiążki lub inną zewnętrzną? I stąd problemy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Cześć,

Mam Samsunga  S5Neo. Usunęłam wszystkie wiadomości, nie wiem jak mam usunąć dane aplikacji?

Mam Androida 6.0.1.

Apprentice

Nie wyrażałam na nic zgody.. Możliwe, ze przy aktualizacji systemu jakieś ustawienia się poprzestawiały, bo przy wymianie smsowej sam ekran się zmienił w swego rodzaju czat. Ja tylko probowałam go wyłączyć, co mi się udało niestety razem z wszelkimi powiadomieniami..

KrzysiekK Moderator
Moderator

@kul-ka

Dane aplikacji możesz wyczyścić wybierając kolejno.

Ustawienia > Menedżer aplikacji > Wiadomości > Pamięć > Wyczyść dane.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Apprentice

Niestety wyczyszczenie danych nie pomogło, ale dzięki za chęci😊

New Member

Nie mogę wysła także nie przychodzą

Autorzy z największą liczbą like