Wsparcie

Open search

Brak powiadomień na mojej sieci Wifi S8

Superuser II
Superuser II

@Slayer1916 a co na to wszystko szanowny dostawca interentu? Bo rozumiem, że na poprzednim routerze wszystko było ok?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Umywa ręce, nic narazie nie wskórałem... Na wszystkich innych routerach jest ok. 

Superuser II
Superuser II

@Slayer1916 ja jednak poprosiłbym ich o inny model, chociażby w celu przetestowania.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Legend

@Slayer1916  Czy możesz zrobić test na laptopie i zobaczymy czy nie  masz prefixu IPv6  w UPC? 

https://test-ipv6.com/

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Nie mam, jest ipv4. Jutro podmieniam dekoder, zobaczymy czy pomoże 🤔

Legend

@Slayer1916  Czy połączenie WIFI masz po 2.4GHz czy 5GHz z telefonem ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Mam dwie sieci, zarówno 2,4 jak i 5 GHz, nie ma znaczenia z której korzystam. 

Legend

Czekamy jak zostanie Ci wymieniony dekoder  i jak będzie działać. Stawiam na wadliwy dekoder.

First Poster

Dekoder wymieniony, nic się nie zmieniło, wina leży w telefonie.... 

Legend

@Slayer1916  Tylko dlaczego nie ma żadnego problemu z innym routerem ? a tylko z tym od UPC ?

Autorzy z największą liczbą like