Wsparcie

Open search

Brak dzwieku powiadomień s7

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam od wczoraj nie działają mi dźwięki powiadomień w Samsung s7 wszystkie ustawienia są ok nic nie instalowałem po prostu tak się stało. Jedynie działa wibracja bo diody powiadomień też brak. Proszę o pomoc. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

@Artur7812Ok a wyłączałeś i włączałeś telefon ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

10 ODPOW. 10
Legend

@Artur7812A podobny temat widziałeś jak tutaj ? https://eu.community.samsung.com/t5/Urządzenia-Mobilne/Samsung-s8-brak-sygnału-wiadomości/m-p/826927...

Czy tutaj https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/Brak-dźwięku-powiadomień-S9/m-p/771828#M2831

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Tak ale żaden sposób mi nie pomógł a nie chcę robić resetu do ustawień fabrycznych no chyba że będę musiał.

Legend

@Artur7812Podałem Ci dwa linki i masz tak samo ustawione jak na nich? może pokaż jak jest u ciebie ?

First Poster

Screenshot_20181226-190651_Settings.jpg

Screenshot_20181226-190615_Settings.jpg

Ja mam tak, myślę że wszystko jest dobrze a i tak cisza. 

Legend

@Artur7812Ok a wyłączałeś i włączałeś telefon ? 

First Poster

Tak i nic już chyba robiłem wszystko oprócz przywrócenia do ustawień fabrycznych. 

Superuser I
Superuser I

Przydatne wskazówki dotyczące resetowania telefonu znajdziesz w tym wątku.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

W trybie bezpiecznym jest dobrze więc jakaś apka daje w kość. Niestety chyba bez hard reset się nie obejdzie :(

Voyager

@Artur7812 jeżeli doinstalowałeś antywirusa, to zacznij od pozbycia się właśnie jego. To bardzo częsta przyczyna braku prawidłowego komunikowania powiadomień. 

Autorzy z największą liczbą like