Wsparcie

Open search

Brak dźwięku sms Galaxy Note 8

ROZWIĄZANE
First Poster
Witam 
mam problem z moim Samsungiem Note 8... otóż mimo ustawień dźwięku powiadomień sms podczas odbierania smsa nie mam tego dźwięku, natomiast raport wysłania odtwarza dźwięk. Zainstalowałam tymczasowo aplikację Textra i w niej powiadomienia działają prawidłowo... co może być powodem braku dźwięku sms?
pozdrawiam serdecznie 
 40074223_2083983998290093_3848133368268980224_n.jpg40082777_2150861805175888_2768208625313775616_n.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
First Poster
Hej Szewcu! Naprowadziłeś mnie swoim pytaniem na rozwiązanie. Zaczęłam się zastanawiać, co to za dźwięk "32" i skąd się wziął... nie znalazłam w bibliotece czegoś takiego, więc ustawiłam dźwięk domyślny i... dzwoni!!
Bardzo Ci dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie!
4 ODPOW. 4
Highlighted
Superuser II
Superuser II

Jaki to rodzaj pliku z dżwiękiem - format i skąd ma być pobierany? Jego lokalizacja w folderach nba telefonie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster
Hej Szewcu! Naprowadziłeś mnie swoim pytaniem na rozwiązanie. Zaczęłam się zastanawiać, co to za dźwięk "32" i skąd się wziął... nie znalazłam w bibliotece czegoś takiego, więc ustawiłam dźwięk domyślny i... dzwoni!!
Bardzo Ci dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie!
New Member

Przychodzą mi SMS ale nie ma sygnału i się nie wyświetla na pasku

Superuser I
Superuser I

Witaj @jolanta2. Próbowałaś wyszukiwać podobne tematy na forum? Warto korzystać z wyszukiwarki - to kopalnia wiedzy  Poniżej kilka przykładowych wątków z brakiem dźwięku SMS:

Samsung s8 brak sygnału wiadomości

Brak powiadomień sms

Brak dźwięku powiadomień S9

Daj znać czy znalazłaś rozwiązanie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like