Wsparcie

Open search

Bluetooth s8+

First Poster

Witam

Od jakiegoś czasu nie jestem w stanie stwierdzić dokładnie ale chyba jakiś od ostatniej aktualizacji mam problem z bluetooth gdzie wcześniej wszystko działało normalnie.  Bluetooth nie chce się wql włączyć nie pomógł reset ustawienia fabryczne nic... dodam jeszcze że pierwsze przez jakiś czas nie działało wi fi  po czym nagle zaczęło działać ale bluetooth przestał.. 

7 ODPOW. 7
Legend

@Dieg000A jaką masz wersje androida ?czy taką4CRK1 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Voyager

@Dieg000 jeżeli przywrócenie ustawień fabrycznych nie przyniosło rezultatu, to lista sugestii mocno się uszczupla. Mimo to warto spróbować uruchomić telefon z miękkim resetem - jak to zrobić znajdziesz w tej instrukcji.

Z pozycji ustawień jest jeszcze: Ustawienia - Zarządzanie ogólne - Resetowanie - Resetowanie ustawień sieciowych.

Jeżeli powyższe nie pomogą, to pozostaje serwis i sprawdzenie modułu przez techników.

Superuser I
Superuser I

Jeżeli przywracałeś kopię zapsową po wykonaniu resetowania to wykonaj resetowanie raz jeszcze, ale tym razem nie przywracaj kopii. Zdarza się, że wraz z kopią przywracane są błędy.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Tak, taką mam wersję androida. Próbowałem już wszystkiego miękkie reset też reset ustawienia sieciowych i tryb bezpieczny nie dziala z żadnych sposobów. Dziś udało się dziś odpalić bluetooth próbowałem połączyć się z glosnikiem i nagle sam się wyłączył i dalej nie dziala... 

Legend

@Dieg000A próbowałeś w trybie awaryjnym telefonu ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Tak. Niestety nie działa żaden z wymienionych sposobów. Chyba pozostaje wizyta w serwisie...

Superuser I
Superuser I

W takim wypadku pozostaje wizyta w punkcie serwisowym. Koniecznie daj znać jak zakończyła się wizyta w serwisie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like