Wsparcie

Open search

Bateria a5 2017

Superuser I
Superuser I

@bzdyrka42, próbowałeś wyłączyć i włączyć ponownie telefon? Spróbuj również wykonać wipe cache partion.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Dzisiaj rano spróbowałam wpisać ten kod i jak narazie bateria się nie rozładowuje chyba to zadziałało Dziękuje za pomoc.

Legend

@bzdyrka42  Super że się udało rozwiązać problem

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Jednak musze was rozczarować... problem udało się rozwiązać tylko na pewien czas. Przez pierwsze kilka godzin było super, a po tem już znowu zaczeła spadać ta bateria... Znowu na piereszym miejscu zużycia było "jądro systemu". Próbowałam uruchamiać ponownie i to nic nie daje. No i pytanie, co teraz? :(

Superuser II
Superuser II

@bzdyrka42 jeżeli na pierwszym miejscu pojawia się jądro systemu, to obstawiam sam system. A wtedy nie pozostaje nic innego, jak czekać na aktualizację, która naprawi ten problem. Już zdarzały się takie przypadki.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@bzdyrka42, próbowałeś wykonać wipe cache partition? Odnośnik do instrukcji podałem w mojej poprzedniej wiadomości.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

@bzdyrka42  Jesli chodzi o "jądro systemu" jak masz ustawione APN IPv6/IPv4 czy tylko IPv4 ?

Screenshot_20190701-191632_Settings.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like