Wsparcie

Open search

Bateria Galaxy S8

First Poster

Witam,
Wiem, że jest już kilka tematów odnośnie baterii w Galaxy S8, ale żaden z nich mi jakoś nie pomaga. Mój problem polega na nagłym spadku żywotności. Mam go od 3 miesięcy i do zeszłego tygodnia nie miałem na co narzekać, naprawdę się sprawdzał, a bateria przy słabszym użytkowaniu trzymała do 2 dni, i tak przez ponad dwa miesiące, jednak nadszedł taki dzień w którym położyłem się spać przy stanie baterii ok 30% a jak się obudziłem telefon był wyłączony (zwykle spadało max 5%), pomyślałem, że może jakaś aplikacja działała w tle czy coś, no nic naładowałem do 100 %  a pod koniec dnia musiałem go znowu ładować mimo że telefon przez większość czasu leżał w szafce w pracy. Pomyślałem sb że może włączyłem jakąś opcje, powiadomienie cokolwiek, więc wyłączyłem większość funkcji telefonu bez większego rezultatu. Następnym moim krokiem był reset do ustawień fabrycznych, który także nie pomógł.

(po resecie do ustawień fabrycznych)

Screenshot_20181201-002919_Samsung Experience Home.jpgScreenshot_20181201-081004_Samsung Experience Home.jpgScreenshot_20181201-081036_Settings.jpg

Odwiedziłem salon Samsunga, jedyne co poradził Pan z obsługi to wgranie na nowo softa (co też uczynił) i powiedział że mam przetestować, jak nie pomoże to można spróbować wysyłać na gwarancje. Wykonałem kilka testów głownie w nocy jednak spadek przez noc z 85% do 56% w trybie samolotowym przez 7 godzin w nocy nie jest raczej normalna. Dlatego też chciałbym zapytać o jakąś poradę zanim pozbędę się telefonu na kilka dni/tygodni ?
(po wgraniu nowego softa)
Screenshot_20181203-211001_Samsung Experience Home.jpgScreenshot_20181204-043033_Samsung Experience Home.jpgScreenshot_20181204-043459_Settings.jpg

2 ODPOW. 2
Superuser II
Superuser II

Nie chcę "czarnowróżyć", ale jednak coś jest nie tak. Obawiam się, że bez wizyty w serwisie się nie obejdzie. :(

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

A no nie da się nie zauważyć, ale podobno technicznie wszystko w porządku bateria jest jak nowa.

Autorzy z największą liczbą like