Wsparcie

Open search

Błąd Przetwarzania: Problem z zalogowaniem

New Member

( Jeśli chcesz pominąć wstęp, który zwykle Cię irytuje lub nie masz na niego czasu. Przewiń post do linijki tekstu wypełnionej wyjrzykniekami " ! ")

Niektórzy z was mogli mieć problem z zalogowaniem się na konto Samsung  na swoim telefonie, a spowodowane to było "Błędem Przetwarzania".

Sam osobiście nie mam bladego pojęcia co to jest, ale udało mi sie rozwiać ten problem.

Zaczynając, od miesiąc dostawałem powiadomienie o "wygaśnięciu sesji" konta Samsung. Zainteresowało mnie to, lecz z powodu braku możliwości rozwiązania usterki, mówiąc kolokwialnie, to olałem. Jednak przykuło to moją uwagę ponownie, gdy miałem zamiar zmienić telefon, ponieważ najłatwiej jest przenieść dane ze starego telefonu na nowy, poprzez aplikację Smart Switch.

Nie wiedziałem czy będzie to wymagać zalogowania, jednak wolałem "dmuchać na zimne" 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Powróciwszy do problemu, zaczołem szukać rozwiązania, które było dość proste.

+ZALOGOWAŁEM się na KONTO Samsung w PRZEGLĄDARCE internetowej

+Wszedłem w zakładkę HASŁA I ZABEZPIECZENIA 

+Następnie w ZALOGOWANE URZĄDZNIA 

+I WYLOGOWAŁEM swój TELEFON z konta Samsung 

Okazało się to skuteczne. Po powrocie do aplikacji, (W tym przypadku to była Samusng Pass) bez problemu zalogowałem się na swoje konto.

Mam nadziej że pomogłem. Miłego korzystania z konta 😁

3 ODPOW. 3
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @soswi

Wielkie dzięki za podzielenie się tymi informacjami.

Na pewno będą pomocne dla innych użytkowników.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED