Wsparcie

Open search

Autobracanie Ekranu Samsung s8+

Superuser II
Superuser II

@Agnieszka_k wejdź w ustawienia wyświetlacza, następnie w ekran startowy i tam jest funkcja "Tylko orientacja pionowa" - wyłącznie jej aktywuje autoobracanie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Highlighted
First Poster

niestety nie :(

udało mi się rozwinąć belkę, ale jakby nie działa w tym miejscu dotyk.

Superuser I
Superuser I

@Agnieszka_k, możesz włączyć obrót ekranu startowego i wtedy będziesz mogła wyłączyć rotację ekranu, ale telefon pozostanie w trybie poziomym. Wskazówkę odnośnie włączenia obrotu ekranu startowego podał @Szewcu72.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

dziękuję za pomoc, ale telefon chyba wyląduje w koszu na śmieci.

Wyłączyłam "zapoobiegaj obrotowi ekranu startowego do orientacji poziomowej" i niestety ekran startowy nie chce się obrócić.

Chyba ostatnią szansą jest zrobienie kopi zapasowej i próba powrotu do ustawień fabrycznych.

Jednak nie wiem czemu nie działa dotyk, bo wieczorem było wszystko ok, pojawił się komunikat aktualizacji o dotyk częściowo znikł.

Superuser I
Superuser I

@Agnieszka_k, obawiam się, że wyświetlacz może być uszkodzony a to oznacza, że jedynie wizyta w serwisie przywróci mu sprawność. Mimo wszystko warto wykonać przywracanie ustawień fabrycznych. Nie przywracaj kopii zapasowej ponieważ wraz z nią mogą zostać przywrócone błędy. Daj znać jak po tym zabiegu zachowuje się wyświetlacz.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like