Wsparcie

Open search

Autobracanie Ekranu Samsung s8+

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam

zakupiłem samsunga s8+, i jak oglądam filmy na Youtube po odwróceniu nie obraca się automatycznie ekran. Muszę ręcznie wcisnąć aby był tryb pełnoekranowy. Czy to się gdzieś ustawia na autoobracanie ekranu ?

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

Jest działa w końcu bardzo dziękuję za podpowiedz O to właśnie mi chodziło. Dziękuję.

14 ODPOW. 14
Superuser II
Superuser II
Ustawienia autoobracania yt powinien pobrać z ustawień telefonu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
DamianK Moderator
Moderator
Cześć TomekPo,

A czy przypadkiem nie masz w ustawieniach telefonu właśnie zablokowanego autoobracania ekranu?

Generalnie YouTube zachowuje się tak, że jeżeli autoobracanie jest zablokowane, trzeba wciskać ręcznie przycisk trybu pełnoekranowego. Gdy autoobracanie ekranu jest włączone, aplikacja YouTube dostosowuje orientację ekranu automatycznie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Apprentice

Tylko gdzie mam tego szukać w ustawieniach, gdyż nie mam tego ani na pasku nawigazyjnym ani w ustawieniach nie mogę znaleźć Proszę o podpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie

Superuser II
Superuser II

Sprawdź dokładnie na pulpitach navibara. Jeżeli nie znajdziesz w podstawowych ustawieniach skorzystaj z opcji ustawień bara, tez trzy kropeczki po prawej u góry, następnie "kolejność przycisków" i sprawdź czy nie został ukryty. Jeżeli tak, to przywróć go ponownie.

1.png2.png3.png

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Jest działa w końcu bardzo dziękuję za podpowiedz O to właśnie mi chodziło. Dziękuję.

Highlighted
First Poster

Czy w Samsungu oprócz belki górej jest gdzieś miejsce gdzie można ręcznie włączyć auoobracanie?

Szukałam w ustawieniach, ale nie mogę znaleść.

Górnej belki nie mogę włączyć po padł mi dotyk od góry około 1 cm.

Superuser I
Superuser I

@Agnieszka_k, wysuwanie górnej belki możesz włączyć z dowolnego miejsca ekranu startowego: przytrzymaj palec na ekranie startowym > Ust. ekranu głównego > Szybko otwórz panel powiadomień. W ten sposób będziesz mogła wysunąć pasek powiadomień. Napisz czy udało się wyłączyć automatyczny obrót.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Poczęsci się udao wysunąć belkę,  ale przycisk autoobrotu znajduje się po górnej prawej stronie, tym samym nie mogę go włączyć.... czy jest jeszcze jakiś innym sposób?

Legend

@Agnieszka_kNic się nie dzieje jak klikasz w ikone ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like