Wsparcie

Open search

Aplikacja wiadomosci

First Poster

Witam. Mam problem a mianowicie otrzymujac linki stron czy tez aukcji strony w smsie otwierają mi się w zakładce wiadomosci . Nie korzysta z przeglądarki chrome chodz ta jest ustawiona jako domyślna. Nie korzysta też z dedykowanych alikacji. W otwierającym się oknie po naciśnięciu na link jest opcja otworz w internet samsung. Wszystkie ustawienia domyslne wyczyszczone a aplikacja internet samsung zatrzymana lecz brak efektu. Jest to taki sam efekt jak w gmailu naciskając na link otwiera stronę w aplikacji gmail i tam w opcjach jest otworz w chrome. W gmailu sprawa jest prosta ustawienia prywatność i mamy opcję czy link ma tv otwieramy w zewnętrznej przeglądarce czyli chrome bo taka mam ustawiona. W wiadomościach nie potrafię tego znaleźć jeśli ma ktoś jakiś pomysł będę wdzięczny za pomoc. Po zainstalowaniu innej aplikacji sms linki działają jak działać powinny ... chrom i aplikacje się otwierają a system pyta przez co ma otworzyć jeśli jest tak możliwość. A wolałbym używać systemowego programu sms. 

2 ODPOW. 2
Voyager
Ja bym rozpoczął od przywrócenia ustawień fabrycznych, bo to ewidenty błąd softu...
Zrób kopie zapasową danych tylko żeby nic Ci nie zgineło
First Poster

Dzięki za próbę pomocy efektów brak . Serwis też nie pomógł twierdząc że to nakładka systemowa i nie idzie tego zmienić.  Oto link mojego problemu .

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/10eb0ff8-9079-42ed-87ac-cccc641fc0fd/#!topic/zmienion...

Autorzy z największą liczbą like