Wsparcie

Open search

Aparat

ROZWIĄZANE
First Poster

Od jakiegoś czasu, gdy wchodzę w aplikację aparatu i chcę wejśc w tryb profesjonalny fotografii wyrzuca mnie z aplikacji i wyskakuje komunikat 'aplikacja aparat została zatrzymana' .. wszystkie inne opcje działają, tylko z tą jedną jest problem. Czy ktoś wie jak to można naprawić? :/

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Voyager

Hej,

Taki problem z wyłączeniem aplikacji i komunikatem może się pojawiać, gdy jest błąd programu "Aparat".

Najszybciej jest wykonać kopię zapasową danych telefonu z pomocą Smart Switch PC: www.samsung.com/pl/support/smartswitch, a potem przywrócić ustawienia fabryczne. Odświeża to system z błędów i w większości tego typu sytuacji jest wystarczające.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1
Voyager

Hej,

Taki problem z wyłączeniem aplikacji i komunikatem może się pojawiać, gdy jest błąd programu "Aparat".

Najszybciej jest wykonać kopię zapasową danych telefonu z pomocą Smart Switch PC: www.samsung.com/pl/support/smartswitch, a potem przywrócić ustawienia fabryczne. Odświeża to system z błędów i w większości tego typu sytuacji jest wystarczające.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Autorzy z największą liczbą like