Wsparcie

Open search

Android Pie oficjalnie na S8/S8+

Navigator

@DamianK  napisał(a):

@DarekWa 

Nie mam teraz niestety dostępu do tego urządzenia, na którym to dla Ciebie sprawdzałem. Ale po weekendzie postaram się zaopatrzyć w S8 z Pie, żeby jak najwierniej odwzorować warunki testowe.

@DamianK zapomniałeś o mojej kwestii?

Explorer

Cześć.

Czy ktoś z was otrzymał już aktualizacje z kwietniowymi poprawkami? W Niemczech aktualizacja poszła 30.04.

Zastanawiam się, czy po prostu tak się długo u nas czeka, czy może Samsung Polska o nas zapomniał? A może to ja mam coś nie tak?

Superuser I
Superuser I

@mtuchalski, aktualizacja nie została jeszcze udostępniona w naszym kraju. Pozostaje cierpliwie czekać.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@mtuchalski, wygląda na to, że aktualizacja DSDA z kwietniowymi poprawkami wystartowała w Polsce dla S8 oraz S8+.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Na razie tylko dla XEO czyli bez brandingu. Dla TPL (TMobile PL) na razie brak.

Superuser I
Superuser I

@sondejmarek, zgadza się. W pierwszej kolejności aktualizacja została udostępniona dla wariantu XEO. Niestety nikt nie zna nawet przybliżonych dat kiedy aktualizacja pojawi się u operatorów.

Superuser I
Superuser I

@nismo  napisał(a):

@mtuchalski, wygląda na to, że aktualizacja DSDA z kwietniowymi poprawkami wystartowała w Polsce dla S8 oraz S8+.

Dokładnie. Dzisiaj pobrałem aktualizację na S8 XEO. Poniżej zamieszczam listę zmian.

s8 update.jpg

Superuser II
Superuser II

Czyżby już za chwileczkę, już za momencik - majowe poprawki dla S8. 

update.pngGalaxy S8+

Apprentice

U mnie zegara po kilku sekundach nie widac wogole....czy tak zostanie ???? Czy cos moge gdzies zmienic w ustawieniach ? Chodzi o ostatnia aktualizacjr i etui clear view.

Superuser I
Superuser I

@Magdaba  napisał(a):

U mnie zegara po kilku sekundach nie widac wogole....czy tak zostanie ???? Czy cos moge gdzies zmienic w ustawieniach ? Chodzi o ostatnia aktualizacjr i etui clear view.

Wygląda na to, że jest to błąd po stronie oprogramowania. Zajrzyj do tego wątku.

Autorzy z największą liczbą like