Wsparcie

Open search

Android Pie oficjalnie na S8/S8+

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, czyli wygląda na to, że na niemieckiej liście zmian w wariancie DBT jest błąd. Pojawiła się już polska lista zmian i nie ma na niej informacji o tej funkcji. Temat wyjaśniony 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer

Właśnie skończyłem robić hard reset,format i ładowanie znowu działa,tak więc coś nie stykło przy aktualizacji lub jakiś błąd. 

Superuser I
Superuser I

@Luk89, wgląda na to, że wystąpił błąd w oprogramowaniu, który uniemożliwiał rozpoczęcie szybkiego ładowania. Najważniejsze, że przywrócenie ustawień fabrycznych rozwiązało problem. Dziękuję za informację zwrotną.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Highlighted
Navigator

w oficjalnej liście zmian dot. Bixby wspomniano o możliwości zmiany w ustawieniach reakcji na jedno lub podwójne kliknięcie klawisza Bixby. Nie znajduje tej funkcji choć sama usługa po aktualizacji do PIE już dwukrotnie się aktualizowała (ostatnio dziś). Gdzie jest ta funkcja czy to brak w aktualizacj do PIE lub w specyfikacji aktualizacji?

Superuser I
Superuser I

@DarekWa, Czy zaktualizowałeś wszystkie 4 aplikacje odpowiedzialne za Bixby ? Ja miałem dzisiaj takie aktualizacje na S8 na Android Pie:

Screenshot_20190228-151342_Galaxy Store.jpg

Funkcja zmiany działania przycisku Bixby znajduje się w Ustawienia --> Zaawansowane funkcje --> Klawisz Bixby.

Więcej na temat tej funkcji znajdziej tutaj:

https://eu.community.samsung.com/t5/Urz%C4%85dzenia-Mobilne/Samsung-umo%C5%BCliwia-zmian%C4%99-dzia%...

Navigator

tak dzięki. Szukałem jej tam gdzie była ostatnio, ekran w lewo i ustawienia.

Teraz przestawione.

First Poster

Po aktualizacji nie działa always on display. Włączyłem,  wyłączyłem i nic. Ktoś wie jak to rozwiązać? 

Legend

@pasaros  Zobacz tutaj https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/Android-Pie-9-0-galaxy-s9-s9-problemy-po-aktualizac...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@pasaros, daj znać czy wskazówka podana przez @vdsl2 rozwiązała Twój problem. Jeżeli nie to podaj więcej szczegółów co znacząco ułatwi nam znalezienie nowego rozwiązania.

First Poster

Tak wszystko działa.  Gdy wchodziłem w opcję tej funkcji pokazywal mi się dymek z takimi ogólnymi informacjami i nie było widać innych opcji. Dopiero gdy go wyłączyłem znalazłem ustawienia jak w tym linku. Zrobiłem wszystko według wskazówek i hula jak ta lala   

Autorzy z największą liczbą like