Wsparcie

Open search

Android Pie oficjalnie na S8/S8+

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Proponuję sprawdzić dostępność aktualizacji dla modelu S8+. Najnowsza wersja jest już widoczna serwerach Samsunga. Być może ruszy przez OTA lub Smart Switcha.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

Samsung rozpoczął udostępnianie lipcowej aktualizacji o numerze G950FXXU5DSFB dla telefonu Galaxy S8. Oprócz poprawek bezpieczeństwa pojawiła się również funkcja skanowania kodów QR w aplikacji aparatu. Na ten moment nowa wersja oprogramowania pojawiła się w Niemczech oraz we Francji. Identyczna aktualizacja powinna wystartować w ciągu kilku dni dla modelu S8+. U nas zapewne pojawi się dopiero za jakiś czas. Sprawdzajcie regularnie Wasze galaktyczne ósemki pod kątem aktualizacji.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser II
Superuser II

Niestety, nie wiem kiedy oficjalne XEO w wersji 5DSFBale mogę już pokazać, że tak to będzie wyglądać.

5DSFB.png5DSFB

Mogę potwierdzić dodanie funkcji obsługi kodów QR w aparacie.

QR aparat.pngObsługa QR kodów w aparacie

Oraz ich wykorzystanie do udostępniania kontaktów.

QR kontakty.pngUdostępnianie kontaktu za pomocą kodu QR

Apprentice

Jeśli ktoś ma nadal problem z AOD w Clear View Cover to Samsung twierdzi że problem ten naprawi ta aktualizacja: 

http://apps.samsung.com/appquery/appDetail.as?appId=com.samsung.android.app.aodservice

Screenshot_20190724-094330_Galaxy Store.jpg

Navigator

Ciekawe, bo internety pokazują, że ta wersja weszła do 4 PL sieci a XEO się nie pojawiło jeszcze

@Szewcu72  napisał(a):

Niestety, nie wiem kiedy oficjalne XEO w wersji 5DSFB

Legend

@DarekWa  Według mnie dla wariantu XEO jest G950FXXS5DSF1 i G955FXXS5DSF1

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Navigator

i tak nie ma jej dostępnej z lipcowymi poprawkami znaczy.

Ciekawi mnie tylko, że OPI mają wcześniej niż XEO

Superuser I
Superuser I

@DarekWa, wygląda na to, że operatorzy pominęli czerwcowe poprawki bezpieczeństwa i udostępnili dopiero lipcowe. Telefony z wolnej sprzedaży otrzymały czerwcową aktualizację a teraz czekają na lipcową. Podejrzewam, że te telefony otrzymają nieco nowszą wersję oprogramowania niż telefony od operatorów, które już otrzymały lipcowe poprawki. To znaczy lipcowe poprawki będą na wszystkich telefonach, ale XEO otrzyma nowszy numer oprogramowania.

Navigator

XEO wpada dziś i przypuszczenia się nie sprawdziły. Mamy precedens

Screenshot_20190730-070736_Software update.jpg

Superuser I
Superuser I

@DarekWa, bardzo rzadko się zdarza żeby operatorzy udostępnili wcześniej aktualizację. Miejmy nadzieję, że to wyjątek, który potwierdza regułę.

Autorzy z największą liczbą like