Wsparcie

Open search

Android Pie oficjalnie na S8/S8+

Apprentice
Problem rozwiązany, etui wyswietla godzinę dzieki
Superuser I
Superuser I

@Magdaba, dziękuję za informację. Czyli najnowsze oprogramowanie o numerze 4DSE4 rozwiązało problem?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
Tak, etui wyswietla godzine
Superuser I
Superuser I

Na horyzoncie pojawiła się kolejna aktualizacja o numerach G950FXXS5DSF1 oraz G955FXXS5DSF1 z czerwcowymi poprawkami bezpieczeństwa. W ciągu kilku dni aktualizacja powinna wystartować w Polsce.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Highlighted
Superuser II
Superuser II

Wersje dla S8 już ruszyły i są udostępniane, natomiast brak jeszcze wersji dla S8 z plusem :(

Według informacji to aktualizacja zawierająca tylko łatki bezpieczeństwa.

Navigator

@Szewcu72 piszesz o PL XEO?

Superuser I
Superuser I

@DarekWa, aktualizacja nie wystartowała jeszcze w Polsce. Powinna się pojawić w niedługim czasie.

Navigator

już dziś wpadła przez OTA

Big Cheese

Szykuje się  również  oprogramowanie N950FXXS6DSF2, które trafia do użytkowników Samsunga Galaxy Note 8. Poza czerwcowymi łatkami zabezpieczeń, w tym przypadku zmiany będą dotyczyć  poprawek stabilności.

Superuser II
Superuser II

To ja dodam, że ruszyły aktualizacje dla S8 Plus. Jeszcze nic z XEO, ale zapewne to kwetia godzin.

S8+.PNGS8+ update 5DSF1

Autorzy z największą liczbą like