Wsparcie

Open search

Android Pie oficjalnie na S8/S8+

Apprentice

Widzialam ten watek, ustawienia mam ok. Wczoraj zainstalowala sie ostatnia aktualizacja i od tej pory na etui zegara nie ma :( ....nie wiem czy cos jeszcze moge zmienic w ustawieniach czy ta aktualizacja "zepsula" etui....

Hotshot

Cześć @Magdaba,

Obawiam się, że nie jest to przypadek jednostkowy. Należy poczekać poprawki AOD. Zgłoś błąd poprzez aplikację Samsung Members. Daj znać, jak tylko otrzymasz odpowiedź.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Apprentice

Jest aktualizacja dla XEO.
Z poprawkami zabezpieczeń na maj.

Post edytowany - usunąłem link do zewnętrznej strony internetowej, która nie jest oficjalnym źródłem /RadekK

Apprentice
Dzieki za info, niestety nie pomoglo :( ....
Apprentice

Dostałaś OTA czy odinem?

Apprentice
Sprawdzilam dostepne aktualizacje w telefonie, pobralam i zaktualizowalam do tej wersji z linka....
Apprentice
Dostalam wlasnie info od Samsung Members....."problem zostanie rozwiazany z najblizsza aktualizacja"
Highlighted
Superuser I
Superuser I
@Magdaba, czyli Samsung wie o problemie i pracuje nad jego rozwiązaniem. Teraz musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać na kolejną aktualizację oprogramowania.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser I
Superuser I

Samsung udostępnił kolejną majową aktualizację o numerze 4DSE4. Nowe oprogramowania poprawia stabilność aparatu. Aktualizacja nie jest jeszcze dostępna w Polsce, ale powinna pojawić się w niedługim czasie.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Big Cheese

Aktualizacja 4DSE4 pojawiła się w OTA, dla wariantu XEO

prawki.jpgXEO

Autorzy z największą liczbą like