Wsparcie

Open search

Android Pie oficjalnie na S8/S8+

Navigator

@DamianK  napisał(a):

@DarekWa 

Nie mam teraz niestety dostępu do tego urządzenia, na którym to dla Ciebie sprawdzałem. Ale po weekendzie postaram się zaopatrzyć w S8 z Pie, żeby jak najwierniej odwzorować warunki testowe.

@DamianK zapomniałeś o mojej kwestii?

Explorer

Cześć.

Czy ktoś z was otrzymał już aktualizacje z kwietniowymi poprawkami? W Niemczech aktualizacja poszła 30.04.

Zastanawiam się, czy po prostu tak się długo u nas czeka, czy może Samsung Polska o nas zapomniał? A może to ja mam coś nie tak?

Superuser I
Superuser I

@mtuchalski, aktualizacja nie została jeszcze udostępniona w naszym kraju. Pozostaje cierpliwie czekać.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser I
Superuser I

@mtuchalski, wygląda na to, że aktualizacja DSDA z kwietniowymi poprawkami wystartowała w Polsce dla S8 oraz S8+.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Na razie tylko dla XEO czyli bez brandingu. Dla TPL (TMobile PL) na razie brak.

Highlighted
Superuser I
Superuser I

@sondejmarek, zgadza się. W pierwszej kolejności aktualizacja została udostępniona dla wariantu XEO. Niestety nikt nie zna nawet przybliżonych dat kiedy aktualizacja pojawi się u operatorów.

Superuser I
Superuser I

@nismo  napisał(a):

@mtuchalski, wygląda na to, że aktualizacja DSDA z kwietniowymi poprawkami wystartowała w Polsce dla S8 oraz S8+.

Dokładnie. Dzisiaj pobrałem aktualizację na S8 XEO. Poniżej zamieszczam listę zmian.

s8 update.jpg

Superuser II
Superuser II

Czyżby już za chwileczkę, już za momencik - majowe poprawki dla S8. 

update.pngGalaxy S8+

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.
Apprentice

U mnie zegara po kilku sekundach nie widac wogole....czy tak zostanie ???? Czy cos moge gdzies zmienic w ustawieniach ? Chodzi o ostatnia aktualizacjr i etui clear view.

Superuser I
Superuser I

@Magdaba  napisał(a):

U mnie zegara po kilku sekundach nie widac wogole....czy tak zostanie ???? Czy cos moge gdzies zmienic w ustawieniach ? Chodzi o ostatnia aktualizacjr i etui clear view.

Wygląda na to, że jest to błąd po stronie oprogramowania. Zajrzyj do tego wątku.

Autorzy z największą liczbą like