Wsparcie

Open search

Android Pie i One UI - podsumowanie nowości

Superuser I
Superuser I

@AniaN, wygląda jakby ekran AOD w Twoim telefonie pochodził ze starszej wersji systemu. Standardowo ekran AOD w Android Pie wygląda trochę inaczej. Sprawdź czy przypadkiem nie czeka na Ciebie aktualizacja aplikacji w sklepie Galaxy Store. Możesz również przywrócić ustawienia fabryczne, ale wiąże się to z utratą wszystkich danych z telefonu.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Explorer
niestety nie ma aktualizacja (mam wersję 4.1.86)
Voyager

@vdsl2 , @RadekK , @AniaN , @nismo , @kamil40013 . Na A6, A6+ i A7 mam tak samo jak @AniaN . Na wszystkich Pie XEO i brak informacji o czasie ładowania. Jest tylko procent ładowania. Wszystkie zabiegi jakie wyminienialiście były robione. Wynika z tego, że te modele nie mają tej opcji

Big Cheese

@petruswojcik, @AniaN, A czy przewidywany czas ładowania wyświetla się chociaż w "Ustawienia --> Pielęgnacja urządzenia --> Bateria" ?

Legend

@petruswojcik  Czyli modele nie mają tej opcji.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@petruswojcik, czyli wygląda na to, że pomimo informacji w liście nowości w aktualizacji Android Pie, funkcja nie jest dostępna. W takim wypadku mogę jedynie zaproponować, aby zgłosić ten fakt za pomocą aplikacji Samsung Members.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Explorer

pokazuje "ładowarka podłączona", i tyle ... a szkoda, bo to pożyteczna rzecz była 

Big Cheese

@AniaN, Czyli tak jak pisaliśmy wcześniej. Ta funkcja nie jest dostępna w tym modelu. Zgłoś to jako błąd przez aplikację Samsung Members odwołując się do listy zmian podanej przy aktualizacji.

Voyager

@kamil40013  niestety też się nie wyświetla. Jest tylko info, żę ładowanie

Voyager

@kamil40013  @nismo  Tak też zrobiłem. Zgłosiłem i zobaczymy co odpowiedzą. Dobrze byłoby aby inni wysłali też zgłoszenia. Z doświadczenia wiem, że mogą być różne odp. Tak miałem z zapytaniami o Oreo i Pie

Autorzy z największą liczbą like