Wsparcie

Open search

Android Pie i One UI - podsumowanie nowości

Superuser II
Superuser II

@AniaN być może to drobna różnica między wersjami XEO i TPL, bo jak napisałaś, masz wersję operatorską.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer

Tak, ale w tej też jest to napisane

Superuser II
Superuser II

@AniaN  To tylko kopia tekstu. Zrób to o czym napisałem i będziemy wiedzieć czy aplikacja zaskoczy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer
no właśnie szukam instrukcji
Superuser II
Superuser II

@AniaN wszystko jest na forum.

Wyszukiwarka podsunęła mi te dwa tematy:

Rozwiązywanie najczęstszych problemów z aplikacjami

Soft / Hard Reset oraz Tryb bezpieczny. 

Tylko zamisat Factory Reset wybierasz wipe cache... - to do tego drugiego tematu.

Explorer
a jak teraz z tego wyjść ???
Big Cheese

@AniaN  napisał(a):
a jak teraz z tego wyjść ???

Wybierasz funkcję "Reboot system now".

Wszystko jest dokładnie opisane w linkach, które podał kolega wyżej.

Explorer

wipe zrobione, ale dalej tego nie mam. no trudno. dzięki za pomoc

Big Cheese

@AniaN, W takim razie ten telefon nie posiada tej funkcji. Lista zmian nie została zmieniona pod ten model. Jest dokładnie taka sama jak dla flagowych modeli.

@vdsl2, Czy na Twojej A6 jest informacje o przewidywanym czasie ładowania ?

Legend

@kamil40013  Ja jeszcze mam Oreo i nie mam opcji czasu do końca naładowania baterii czekam na Pie.

Może coś więcej napisze @petruswojcik ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like