Wsparcie

Open search

Android Pie i One UI - podsumowanie nowości

Superuser I
Superuser I

@Karolek, Wyczyść dane i pamięć aplikacji Klawiatura Samsung. Instrukcję znajdziesz w punkcie 3 i 4 tematu Rozwiązywanie najczęstszych problemów z aplikacjami 

Także sprawdziłem działanie tej funkcji i przyznam, że nie działa ona z każdą aplikacją, która ma ciemny motyw. Na pewno działa z Messegnerem oraz Youtube Music. Poniżej przykład.

dziala.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
A działa ci ona na spotify lub zwykłym yt
Superuser I
Superuser I

@Karolek, Na YouTube oraz Spotify motyw adaptacyjny nie działa.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
a znasz jakąś aplikację z którą umożliwia rozwiązanie tego problemu bardzo mi zależy
Superuser I
Superuser I

@Karolek, najszybszym rozwiązaniem będzie włączenie ciemnego motywu w telefonie.

Legend

@Karolek  Nie ma, żadnych aplikacji poczytaj o "Dark Mode"Instagram,facebook ,youtube music.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Cześć wie ktoś może czy da się włączyć adaptacyjny motyw klawiatury podczas korzystania z dark mode. jeżeli się nie da czy są jakieś aplikacje które umożliwiają adaptacyjny motyw klawiatury 

Superuser II
Superuser II

@kar00lszcz dziwne pytanie.  sam nie sprawdziłeś? To chyba nie takie trudne. 

Adaptacja nie działa w ciemnym trybie.

Co do aplikacji, nie znam takich, bo nie sa mi potrzebne. Może ktoś, coś podpowie. A jeżeli nie, to musisz samodzielnie przeszukać sklep.

Superuser I
Superuser I

@kar00lszcz, klawiatura dopasowuje swój motyw do aktualnie ustawionego motywu telefonu. Jeżeli w telefonie jest ustawiony tryb nocny to klawiatura również automatycznie zmienia motyw na ciemny. Analogicznie jest w przypadku ustawienia jasnego motywu. Powyższe informacje dotyczą klawiatury Samsung.

Superuser II
Superuser II

Nie do końca jest tak jak napisał @nismo.

Klawiatura adaptacyjna, powinna z zasady, dopasowywać się do ekranu poszczególnych aplikacji.

Co znaczy, że w przypadku jasnych aplikacji powinna zostać jasna, niestety nie działa w dark mode :(

W przypadku aplikacji na których ustawimy tryb ciemny, niezależnie od jasnego motywu systemu, powinna zmienić kolor na ciemny. I tu niestety też to nie działa. :(

W przypadku trybu ciemnego całego systemu, opcja zmiany ustawień klawiatury jest nieaktywna.

Nie działa to do końca tak jakbyśmy chcieli.

Autorzy z największą liczbą like