Wsparcie

Open search

Android Pie i One UI - podsumowanie nowości

Explorer

no właśnie ... a telefon po resecie, więc czysty ...

Info od Samsunga - A6+ nie posiada takiej opcji

Voyager

@AniaN , @kamil40013 , @vdsl2  u mnie na A6 i A6+ z Pie tak jak u was. Nie ma tej opcji.Screenshot_20190514-195202_Settings.jpg

Na A7 z Pie również to samo.

Apprentice

cześć  wie ktoś może dlaczego gdy na klawiaturze mam włączony motyw adaptacyjny to w aplikacja które mają ciemne tło takich jak spotify klawiatura jest jasna dodam że jakoś 2 miesiące temu bylo normalnie czyli kolor klawiatury zmieniał się pod kolor aplikacji z góry dziękuję za odpowiedź

Superuser II
Superuser II

@Karolek spróbuj wyłączyć i włączyć adaptację, uruchomić ponownie telefon lub wykonać wipe cache partition.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

dzięki a jak wykonać wipe cache partition i co daje?

Superuser I
Superuser I

@Karolek, motyw klawiatury dostosowuje się do motywu telefonu niezależnie od tego jaki posiadasz ustawiony motyw w aplikacji. Jeżeli w telefonie masz obecnie ustawiony jasny motyw a aplikacja posiada ciemne tło to klawiatura będzie się wyświetlać z jasnym motywem.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@Karolek  napisał(a):

dzięki a jak wykonać wipe cache partition i co daje?

[Poradnik] Soft / Hard Reset, Tryb Bezpieczny i Wipe Cache Partition

Apprentice
jest opcja taka jak adaptacyjnych motyw klawiatury do pewnego czasu działało to poprawnie to znaczy na aplikacjach takich jak spotify ciemny yt lub Messenger klawiatura była ciemna a na aplikacji takiej jak fb który jest jasny klawiatura była jasna. Opcja ta działała tylko gdy był włączony motyw jasny. Od jakiegoś czasu ta opcja przestała działać
Superuser I
Superuser I

@Karolek, sprawdziłem przed chwilą na dwóch telefonach i klawiatura nie dostosowuje się pod ciemny motyw aplkacji. Jeżeli zmienię motyw telefonu to dopiero wtedy klawiatura zmienia kolor.

Apprentice

właśnie o to chodzi przez całe wakacje i cały wrzesień normalnie zmieniała kolor na adaptacyjny do danej aplikacji teraz przestała 

Autorzy z największą liczbą like