Wsparcie

Open search

Android Pie i One UI - podsumowanie nowości

Hotshot

@Krzysiek_3_3_3  Tak to wygląda: Screenshot_20190301-094324_Always On Display.jpg

Highlighted
Observer

Ogarnięte, dziękuje za pomoc

Explorer

Always On Display
- Dodano informacje o ładowaniu, z których możesz się dowiedzieć, ile jeszcze czasu potrzeba do pełnego naładowania baterii.

Czy to się gdzieś ustawia ? Bo nic takiego mi sięnie pokazuje ...

I jeszcze jedna rzecz, na ekranie blokady, kiedy wpisuję pin do odblokowania, podświetlają się cyfry, w które uderzam. W oreo tego nie było, można to gdzieś wyłączyć ?

Superuser I
Superuser I

@AniaN, jeżeli masz aktywny ekran AOD to po podłączeniu ładowarki powinna się wyświetlić w dolnej części wyświetlacza informacja o pozostałych czasie do pełnego naładowania baterii.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@AniaN A próbowałaś po tej aktualizacji ponownie uruchomić telefon? U mnie informacja o ładowaniu wyświetla się normalnie.

Aod.jpg

Co do drugiego pytania, to raczej nie da się tego wyłączyć.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer

A6.jpgnie działa

nie zadziałało

Superuser II
Superuser II

@AniaN a co to za model i na jakej wersji sytemu? Być może nie na wszystkich jest wsparcie dla tej opcji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer

A6+ z Tmobile zaktualizowany do 9 / AOD ustawiony na 30 sekund

Superuser II
Superuser II

Spróbuj wyczyścić pamięć i dane aplikacji oraz wykonać wipe cache partition z poziomu recovery. Jeżeli te zabiegi nie zmienią sposobu wyświetlania, to oznacza brak wsparcia dla niektórych modeli.

Explorer
Autorzy z największą liczbą like