Wsparcie

Open search

Android Pie i One UI - podsumowanie nowości

Explorer

A ciekawostka, podłączyłam telefon do kompa, i z ciekawości zajrzałam do Baterii - czas jest, ale tylko tu, na ekranie nie widać tego a po podłączeniu ładowarki, już się to nie pokazuje.

Screenshot_20190513-173909_Device care.jpg

Zrobiłam z telefonu królika doświadczalnego, zobaczę, czy po hard reset z poziomu recovery to zadziała. Jak nie - to przede mną długie ponowne ustawianie. 

Nie przywracajcie ustawień fabrycznych, szkoda czasu - tak jak wcześniej było napisane - nie działa to.

Explorer

Po resecie mam tylko tyle, dalej nic nie widać, trzeba wejść w Baterię

Screenshot_20190513-234720_Device care.jpg 

Superuser I
Superuser I

@AniaN, warto w takim razie zgłosić w aplikacji Samsung Members, że zaproponowane rozwiązanie nie pomogło.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer

zgłosiłam, teraz i wcześniej

Superuser II
Superuser II

@AniaN nie pozostaje zatem nic innego jak czekać. Niestety odpowiedzi i działania poprawkowe nie dzieją się z dnia na dzień.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Helping Hand

@AniaN oraz wszyscy zainteresowani. Otrzymałem odpowiedź odnośnie czasu ładowania. @AniaN sugerują to co pokazałaś.20190514_105435.jpg

Ale u mnie po podłączeniu zasilania nadal widnieje ŁADOWARKA PODŁĄCZONA. Po podłączeniu do komputera widnieje PODŁĄCZONO USB. Nawet po zmianie z przesyłania multimediów na tylko ładowanie

Explorer

Mi odpowiedzieli, że problem może być związany z najnowszą aktualizacją i żeby wysłac raport o błędach z poziomu SM wraz ze zrzutem ekranu.

A przy okazji, co do nowości, to macie na A6+ opcję":

"Inne zmiany i udoskonalenia
- Po uaktywnieniu funkcji Podnieś, aby wybudzić ekran będzie się włączać automatycznie po podniesieniu telefonu." ?

Superuser I
Superuser I

@AniaN, Funkcja ta powinna znajdować się w Ustawienia --> Zaawansowane funkcje --> Ruchy i gesty --> Podnieś, aby wybudzić

wybudzic.jpg

Explorer

no to ja nie mamScreenshot_20190514-153544_Settings.jpg

Highlighted
Legend

@AniaN  Masz tak samo jak u mnie na Oreo A6 2018.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like