Wsparcie

Open search

Android Pie i One UI - podsumowanie nowości

Voyager

@AniaN oraz wszyscy zainteresowani. Otrzymałem odpowiedź na temat pokazywania czasu ładowania, poniżej zrzut. Jeszcze się nie zastosowałem do tych uwag więc nie wiem czy to działa. Po aktualizacji robie zawsze reset do ustawień fabrycznych. Nie robie kopii i pozostałych rzeczy z tych wskazówek. Dajcie znać czy to działa20190513_112237.jpg

Superuser I
Superuser I

@petruswojcik, wskazówki, które otrzymałeś dotyczą przywrócenia ustawień fabrycznych. Zabieg ten, jak sam napisałeś, wykonujesz po każdej aktualizacji więc wątpię, aby ponowne przywrócenie ustawień rozwiązało problem.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Voyager

@nismo  też mi się tak wydaje. Zadałem im raczej konkretne pytanie. Niestety takie odpowiedzi są częste, na okrędkę.

Superuser I
Superuser I

@petruswojcik, może warto w takim razie odpisać, że zaproponowane czynności nie przyniosły oczekiwanego rezultatu.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Voyager

@nismo  Ja nie zamierzam się bawić w kolejne resety itp., nie robie kopii a nie chce mi się potem bawić w ponowną konfigurację telefonu. Może inni spróbują.

Voyager

@nismo  zadałem im konkretne pytanie ponownie "czy A6+ i A7 obsługują tę opcje. Zobaczymy co odpowiedzą.

Superuser I
Superuser I

@petruswojcik, również jestem ciekawy odpowiedzi. Jak ją otrzymasz to koniecznie daj znać.

Explorer

Ja też dostałam taką samą odpowiedź jak @

Ale chyba na razie nie będę się w to bawić .

Voyager

AOD po aktualizacji A7 do Pie- znów wrócił problem zawieszania się ekranu przy włączonym AOD. Dość często przy stale włączonym ekran nie reaguje na dwudotyk. Przy czasowym często nie wybudza się wogóle a czasami po wybudzeniu też nie zareaguje na dwudotyk. Czy ktoś miał takie problemy? Podobnie miałem z A6+ po akt. do Pie. Przywracałem do fabrycznych, resetowałem i dalej problem się pojawia. Wipe cache patrition chyba pomaga ale to nie jest rozwiązanie. Zgłaszałem dwukrotnie przez Sam. Mem. Ale ich odpowiedzi są conajmniej dziwne. Pytają o kody błędów i jeszcze "szczegółowe szczegóły". Może ktoś się z tym spotkał? Narazie zrezygnowałem z AOD Bo i tak częściej musiałem używać kl. zasilania.

Highlighted
Superuser I
Superuser I

@petruswojcik, podejrzewam, że dział techniczny potrzebuje więcej szczegółów dotyczących tego zgłoszenia i stąd też prośby o dodatkowe informacje. Być może do przeprowadzenia dokładnej analizy konieczne jest uzupełnienie informacji. Niestety nie jestem w stanie podpowiedzieć jakie dokładnie informacje są potrzebne.

Autorzy z największą liczbą like