Wsparcie

Open search

Android Pie dla serii 'A' już dostępny!

First Poster

Tak, wszystko jest ok. Dzięki za pomoc.

Voyager

Czy ktoś z was wie czy i może kiedy A3 2017 XEO dostanie jakieś poprawki. Mam grudniowe. I narazie cisza. Widziałem że franxuski region dostał

Hotshot

@petruswojcik  Najnowsza wersja dla A3 2017 to: A320FLXXS3CRK3 z datą 06.01.2019r

Observer

a pomożecie w znalezieniu ROM'u? bo wgrałem do swojej inną wersję i nie mogę żadnego Firmware znaleźć do niego, pomożecie?

Usunąłem z postu nazwę nieoficjalnego softu, nie udostępniamy tutaj informacji mogących przyczynić się do utraty gwarancji //DamianK

Legend

@elpcmaniak  Jakiego szukasz romu ? Czy wiesz że tu forum nie możemy podać linka ?  A jaki był powód wgrywania tego softu?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Observer

..."ciekawość"...i niestety coś uwaliłem i nie mogę wgrać żadnego, wywala błąd.

Legend

@elpcmaniak  To masz teraz spory problem bo nabiłeś flagę Knox i coś więcej. Pozostaje Ci serwis i naprawa odpłatna.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like