Wsparcie

Open search

Android Pie dla serii 'A' już dostępny!

Legend

@petruswojcik  Trochę spory spadek ale powinno to się wykonywać przy pełnym naładowaniu barerii 100% a skoki mogą być.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Voyager

@vdsl2  ale mam ten proces powtarzać do rozładowania czy tylko raz? I jak często to robić?

Legend

@petruswojcik  Taki zabieg wykonuje się raz nie ma potrzeby wykonywać go  co miesiąc czy częściej. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Voyager

@vdsl2  dziękuję ci bardzo za rady. Mam nadzieję, że to coś pomoże.

Voyager

@vdsl2  wiesz jaak narazie zauważyłem mniejsze zużycie baterii w porównaniu z poprzednimi dniami. Chyba ten zabieg coś pomógł. Dzięki i pozdrowienia.

First Poster

Robilam aktualizację 6 czerwca. Po aktualizacji mój A6 przestał odbierać i wysyłać mms. Kręci kręci, a potem pokazuje błąd. Mms przychodzący nie jest pobrany.  Na stronie konfiguratora T-Mobile nie ma mojego modelu telefonu. I co teraz? 

Superuser I
Superuser I

@agusjot, przyznam, że dzisiaj próbowałem wysłać wiadomość MMS na telefonie S10+ i mam dokładni taki sam objaw w sieci T-Mobile. Rzadko wysyłam wiadomości MMS więc ciężko stwierdzić od kiedy występuje błąd, ale możliwe, że pojawił się właśnie z czerwcową aktualizacją. Poczekajmy na opinie pozostałych użytkowników.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@agusjot @nismo aż sprawdziłem. W sieci Orange MMSy działają poprawnie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Legend

@agusjot @nismo  Już wam odpowiadam są chwilowe problem w sieci T-mobile w niektórych regionach z wysłaniem i odbieraniem MMS więcej się dowiecie tutaj Klik 

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, dziękuję za informację. Dzisiaj wszystko działa jak należy.

@agusjot, czy u Ciebie również wiadomości MMS działają już poprawnie?

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like