Wsparcie

Open search

Android Pie dla serii 'A' już dostępny!

Voyager

Dziś wskoczyła mi aktualizacja Galaxy A7 z poprawkami z kwietnia jak na zrzucieScreenshot_20190508-052220_Software update.jpg

Screenshot_20190508-053858_Settings.jpg

Legend

@petruswojcik  Jest jakaś poprawa działaniu ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Voyager

Narazie działa dobrze. Nadal do Oreo trochę brakuje, głównie prędkość, czas reakcji. Na teraz wcześniej wspomniane problemy nie występują. Wifi łapie  jakby szybciej

Voyager

@vdsl2  Tyle że proces aktualizacji + twardy reset + konfiguracja telefonu pożarło 50% baterii. W J5 2017, A3 2017, A6 i A6+ to zjadało ok 30%. Wogóle zauważyłem że A7 odstaje znacznie pod tym względem od A6 i A6+. Nie wspomne, że J5 pod tym względem to było mistrzostwo.

Legend

@petruswojcik  Troche dziwnie to się zachowuje ? A czy działa u ciebie ten kod * #0228 # ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Voyager

@vdsl2  a do czego służy. Pojawia się komunikat i nie bardzo go rozumiem

Legend

@petruswojcik  Do resetu baterii.

Voyager

@vdsl2  czyli jak dam tak to mi rozładuje aku. Mam tak zrobić bo się trochę boje?

Legend

@petruswojcik  Po naciśnieciu QUICK START wyskoczy jeszcze potwierdzenie OK zgaśnie ekran wybudzasz klawiszem power i zobaczysz że będzie mniej procent baterii . Nie wybuchnie Ci telefon 

Screenshot_20190508-201133_DeviceKeystring.jpg

Voyager

@vdsl2  po naciśnieciu OK  zgasł ekran. Wybudziłem i z 41% spadło do 31. Powtórzyłem to samo i z 31 wskoczyło na 41%.

Autorzy z największą liczbą like