Wsparcie

Open search

Android Pie dla serii 'A' już dostępny!

Superuser II
Superuser II

@maxprzemo  napisał(a):
więc widać gdzie ma nas Samsung. 

Wy to tylko tak potraficie napisać? A może czasem warto pomyśleć logicznie i wywnioskować, np. że pierwsze updaty idą na rynki, gdzie tych modeli sprzedało się / jest najwięcej w użyciu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Są jakieś informacje kiedy A8 dostanie aktualizacje do Androida 9?? Miały dostać do końca marca, a już zaczął się kwiecień :/

Superuser I
Superuser I

@MaksymusWielki, niestety nie ma żadnych nowych informacji w temacie aktualizacji Android Pie dla Galaxy A8 w Polsce. Nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać na aktualizację 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
New Member

Już jest panowie, długo oczekiwany android 9.0 pie wreszcie trafia na nasze A8 2010 !

Legend

Dla Galaxy A6 (SM-A600F) też mamy Pie

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

New Member

Witam

Do zeszłego tygodnia byłem mega szczęśliwym posiadaczem A6+.

Po zainstalowaniu aktualizacji z dnia 30 marca br, znikły funkcję telefonu dla którego go kupiłem.
Dlaczego została odebrana funkcja dzielenia ekranu? Opcja ukrywania paska nawigacji (tego na dole)??

I dlaczego takie informacje nie są zamieszczane w informacji o aktualizacji?

Jest to nieuczciwe..

Hotshot

@Zgredek  Nadal można dzielić ekran.

Superuser I
Superuser I

@Zgredek, funkcja dzielenia jest dostępna z poziomu widoku aplikacji. Kliknij w ikonkę aplikacji i wybierz opcję Otwórz w widoku podzielonego ekranu. Dolnego paska nawigacyjnego nie można schować, ale można włączyć gesty pełnoerkanowe z podpowiedzieami lub bez (Ustawienia > Wyświetlacz > Pasek nawigacji > Gesty pełnoekranowe).

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

@DamianK  Jeszcze raz poproszę o poprawienie modeli  telefonów wyżej wymienionych.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Legend

Już można pobierać Pie dla wariantu "XEO" A6 2018 przez OTA http://doc.samsungmobile.com/SM-A600FN/XEO/doc.html

Autorzy z największą liczbą like