Wsparcie

Open search

Android Pie dla serii 'A' już dostępny!

DamianK Moderator
Moderator

Android_P_logo.png

Cześć!

Android Pie trafia już na coraz większą liczbę urządzeń Samsung.

W przypadku serii A, aktualizacja ta powoli zaczyna pojawiać się już w innych krajach, a w najbliższym czasie będzie dostępna również u nas.

Update dotyczy konkretnych urządzeń z tej serii i obecnie obejmuje on:

-Galaxy A9 (SM-A920F)

-Galaxy A8 (SM-A530F)

-Galaxy A7 (SM-A750FN)

-Galaxy A6 (SM-A600FN)

-Galaxy A6+ (SM-A605FN)

Chciałbym zachęcić Was do dyskusji na temat aktualizacji tych urządzeń, czy też zapytań dotyczących nowych funkcji. Oczywiście jeżeli doświadczycie jakichś błędów po zaktualizowaniu urządzenia, również dajcie znać - tutaj z pewnością otrzymacie stosowne rady.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
40 ODPOW. 40
Voyager

Mam na A6 i A6+. Zbytnio zadowolony nie jestem. Przyjemne dla oka łatwe w obsłudze. Wygodne rozwiązania. Ale telefony ciężko pracują. Bardzo częste spowolnienie. Np. aplikacja telefon to masakra. Gdy chce wyszukać w belce kontakty to klawiatura uruchamia się po ok 6-8 sekundach. Wiadomości podobnie. Jakość zdjęć się poprawiła ale do tego to mam lustrzanke. Zawiesza się AOD przy ustawieniu czasowego wyświetlania- ekran nie reaguje, trzeba użyć przycisku zasilania. Wyszukiwanie WiFi zwolniła. W domu na Oreo łapało w moment. Teraz trwa to ok. 15 sek. Fajną sprawą są gesty naigacji ale też czasami zawodzą- brak reakcji. Mam nadzieję że to poprawią bo ogólnie bardziej mi się podoba system i jest przyjaźniejszy.

Superuser II
Superuser II

@petruswojcik nie jest to normalne działanie telefonu, coś jest nie tak. Czy próbowałeś skorzystać z wipe cache partition lub factory reset?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Voyager

@Szewcu72  @Robiłem wipe i faktory. Zawsze po aktualizacji robie twardy

Superuser II
Superuser II

@petruswojcik a po factory przywracałeś z kopii?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Voyager

Nie. Nie robie kopii bo nie mam z czego i poco. Kontakty zrzucam.

Legend

@DamianK  Trzy modele podane przez ciebie mają nie właściwe oznaczenie na rynek Polski 

-Galaxy A7 (SM-A750F)

-Galaxy A6 (SM-A600F)

-Galaxy A6+ (SM-A605F)

Powinno być 

-Galaxy A7 (SM-A750FN)

-Galaxy A6 (SM-A600FN)

-Galaxy A6+ (SM-A605FN)

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Voyager

@DamianK  @vdsl2  Z tego co wiem A6 w Polsce jeszcze nie dostała Pie

Explorer

@petruswojcik  napisał(a):

@DamianK  @vdsl2  Z tego co wiem A6 w Polsce jeszcze nie dostała Pie

A7 też jeszcze nie dostał aktualizacji dla XEO. Ale mają jeszcze dwa dni żeby dotrzymać obietnicy wydania androida 9 Pie w marcu. Swoją drogą aktualizację dla A7 dostały już takie kraje jak Cypr, Węgry czy Słowacja (Nie wspominając o większych krajach jak Niemcy, Włochy, Hiszpania , Rosja itd.) więc widać gdzie ma nas Samsung. 

Legend

Tylko jedyne model A6+ A9 "XEO" mają Pie http://doc.samsungmobile.com/SM-A605FN/XEO/doc.html http://doc.samsungmobile.com/SM-A920F/XEO/doc.html

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like