Wsparcie

Open search

Android PIE (9.0) dla Galaxy S8 już w testach i pierwszy wyciek ;)

Explorer

Chciałbym zadać pytanie pod tym postem, żeby nie zakładać nowej dyskusji  

Czy ktoś dostał December Security Patch dla swojej S8? W zeszłym miesiącu listopadową poprawkę otrzymałem 23. listopada. Mam S8 z dystrybucji niemieckiej, ale aktualizacje przychodzą mi chyba razem z polskim rzutem

(W głębi duszy liczę, że Samsung zwleka z wypuszczeniem grudniowej łatki bo zamierza niedługo wypuścić aktualizację do Androida P, skoro dla S9 już zaczął )

Superuser I
Superuser I

Niemiecki wariant (DBT) otrzymał już grudniowe poprawki. Polski (XEO) jeszcze oczekuje. Sprawdź w ustawieniach jaki posiadasz wariant. Jeżeli DBT to powinieneś już widzieć aktualizację.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Explorer

W informacjach o oprogramowaniu mam napisane tak "XEO\XEO\DBT" Wiem właśnie, że w Niemczech patch jest już dostępny. Ale już przy Oreo, aktualizacje miałem razem z rzutem polskim w takim razie pozostaje czekać. Dzięki za odpowiedź 

Superuser I
Superuser I

Czyli na Twoim telefonie aktualizacje przychodzą pod wariant XEO a pierwotnie rzeczywiście był z Niemiec (DBT).

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Explorer

Czekamy na jakieś przecieki do ściągnięcia i zainstalowania 😀 huawei p20 już podobno dostał pie. 

Superuser II
Superuser II
Na chwilę obecną cisza w kwestii Exynosów. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like