Wsparcie

Open search

Always on display w galaxy A7 2018

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam wszystkich. Mam pytanie czy da się w nowej a7 ustawić jasność wyświetlanego motywu w always on display tak aby był jak najjasniejszy?? Dodam że teraz raz jest jaśniejszy a raz ciemniejszy próbowałem wyłączyć automatyczne ustawienie jasności ale nie widzę różnicy...dziękuję za odpowiedzi 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Voyager

Cześć @Woojo87,

Nie znalazłam w A7 żadnych ustawień dopuszczających możliwość edycji poziomu jasności motywu AoD. Jedyne, co podlega zmianie, to jego zawartość - zarówno z poziomu ustawień Wyświetlacza, jak również przez Samsung Themes.

6 ODPOW. 6
Voyager

Cześć @Woojo87,

Nie znalazłam w A7 żadnych ustawień dopuszczających możliwość edycji poziomu jasności motywu AoD. Jedyne, co podlega zmianie, to jego zawartość - zarówno z poziomu ustawień Wyświetlacza, jak również przez Samsung Themes.

Apprentice

Dziękuję za informację. A może Pani wyjaśnić co samsung ma na myśli poprzez to że motyw można ustawić tylko na 14 dni ?? Nawet darmowy a co potem będzie trzeba za niego płacić?? Dotyczy to wszystkich czy tylko androida 9.0?? 

Voyager

@Woojo87 , okres 14 dni to czas, kiedy możesz "nosić" dany motyw za darmo, ale po upływie tych dni motyw zostanie zdjęty lub zobaczysz komunikat o konieczności opłacenia motywu, by dalej go używać.

W Samsung Themes odnajdziesz ogrom motywów, tapet itp, jednak część z nich jest płatna. Zwróć na to uwagę.

Legend

@Woojo87Tak jak napisała wyżej @showmeyour__ więcej masz tutaj

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

W instrukcji obsługi A750 jest podane że jasność wyświetlanego ekranu ( godzina ) zależy od oświetlenia a w przypadku całkowitego zakrycia ekranu always on dyspley zostaje całkowicie wygaszony , czy to prawda czy ja mam uszkodzony telefon bo zmniejsza się jasność zegara ale całkowicie nie gaśnie nigdy ? 

Superuser II
Superuser II

@mkuzak9 całkowicie ekran nie musi być zakryty, czujniki powinny być odcięte od światła. Sprawdź ustawienia AoD.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like