Wsparcie

Open search

Always on displa Ciemny gif

Highlighted
ROZWIĄZANE
Navigator

Witam mam włączonego Always on Display w a6 plusie i mam motyw gifu taka papuga i strasznie mnie wkurza mnie fakt ze jak stukne 2 razy na wyswietlac i w ciemnosci motyw jest nie widoczny a gdy mam swiatło motyw jest jasniejszy. Co zrobic zeby w nocy podczas sprawdzania godziny ten gif w always on dusplay był jasniejszy w nocy a nie wtedy gdy jest jasno to wtedy on jest taki sam bardziej jasniejszy. Mam opcje tylko stuknij 2 razy by wyswietlic always on display nigdy z tego nie korzystałem bo podejrzewam ze tej opcji przy androidzie 8 jeszcze nie było teraz mozna ino stuknąc i siś zobaczy a nie zeby był cały czas włączony

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Hotshot

@Arek30  Ja mam np. ustawioną jasność tak jak na powyższym zrzucie i jest ok nawet przy włączonym AOD. W nocy nie jest za jasno, w ciągu dnia nie włączam AOD ale pewnie byłby wystarczająco jasny żeby było coś widać.

20 ODPOW. 20
Hotshot

@Arek30  To kwestia czujnika światła. Musiałbyś wyłączyć automatyczną jasność i ustawić ręcznie.

Navigator

A gdzie to się wyłącza ?

Hotshot

@Arek30  Wyłączyć lub ręcznie przesunąć suwakiem: Ustawienia > Wyświetlacz Screenshot_20190801-225356_Settings.jpg

Navigator

Ale to wtedy wyswietlacz mi sie wypali a tak mam swoją jasnosc a przy auto będe mial na maksa 20190801_225853.jpg

Hotshot

@Arek30  Możesz sobie tak wyregulować jasność aby Ci odpowiadało.

Navigator

Ale z jasnosci adaptacyjnej co chwile bedzie mi sie inna jasnosc pokazywac. To juz lepiej wył ten always on display

Hotshot

@Arek30  Ja mam np. ustawioną jasność tak jak na powyższym zrzucie i jest ok nawet przy włączonym AOD. W nocy nie jest za jasno, w ciągu dnia nie włączam AOD ale pewnie byłby wystarczająco jasny żeby było coś widać.

Navigator

Dzieki jeszcze pomysle co zrobic. A niech narazie jest tak jak powinno byc

Hotshot

Autorzy z największą liczbą like