Wsparcie

Open search

Aktywacja kodu produktu

Highlighted
First Poster

Witam,

Od wczoraj, mam problem ze swoim Samsungiem Galaxy S7 i pomyślałem by tutaj o tym napisać, może już ktoś sie spotkał z podobnym problemem. Korzystam z telefonu już kilka miesięcy, natomiast wczoraj z niewiadomych powodów (po ściągnięciu dotychczas zaufanej aplikacji ze sklepu), telefon się zawiesił. Po dłuższym czasie zawieszenia, uruchamiał się kilkukrotnie. Ponowne uruchamianie nie miało końca więc musiałem telefon wyłączyć i przeprowadzić przywracanie do ustawień fabrycznych.

Po pomyślnym przejściu instalacji, telefon uruchamia się. Natomiast, po kilkunastu sekundach, automatycznie ściąga się aplikacja KCC Agent oraz uruchamia się aplikacja Knox. Aplikacja chce przeprowadzić konfigurację telefonu. Konfiguracja składa się z 6 kroków - pierwszych pięć przechodzi pomyślnie, natomiast przy ostatnim ("Poczekaj, aż aktywujemy Twoją licencję"), otrzymuję komunikat "Nie udało się potwierdzić klucz produktu". Następnie pokazuje się "Spróbuj ponownie lub, jeśli problem nie ustąpi, skontaktuj się z administratorem IT [Kod błędu=700113]".

Na powyższym kończy się konfiguracja jednak aplikacja nie pozwala mi na korzystanie z telefonu. Telefon nie łapie sieci (ciągle znajduje i "gubi", i tak w kółko). Aplikacji nie da się wyłączyć (przyciski są zablokowane przez aplikację). Jedyne co to mogę dostać się do ustawień. W informacjach o telefonie, wszędzie mam "Nie działa", "Brak sieci" a numer IMEI to same zera. Zaznaczam, że nigdy nie instalowałem na tym telefonie "podejrzanych" aplikacji, nie rootowałem - wszystko oryginalne tak, jak przy zakupie.

Bardzo proszę o pomoc. Napisałem wiadomość email pod wskazany adres w pomocy, natomiast tutaj również chciałbym zapytać o radę.

Pozdrawiam,

Łukasz

1 ODPOWIEDŹ 1
Pathfinder

@Łukasz1

Zapraszam do serwisu, same zera w imei mogą świadczyć o uszkodzeniu modemu.

Autorzy z największą liczbą like