Wsparcie

Open search

Aktualizacje dla S8 i S8+

Superuser II
Superuser II

Dla wszystkich niemogących się doczekać... już za chwileczkę, już za momencik...

Tak to będzie wyglądać. 

S8+ update.png5DSHC - Galaxy S8+ 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Navigator
@Szefcu72 Mam nadzieje,ze dzisiaj Samsung dostarczy ta aktualizacje👍😊
Superuser I
Superuser I

@Waldi33, w Niemczech aktualizacja wystartowała w czwartek w zeszłym tygodniu. Z reguły u nas pojawiają się aktualizacje kilka dni po udostępnieniu w Niemczech więc jest spora szansa, że nowe oprogramowanie pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Hotshot

Dla Note 8 też się podobno zbliża aktualizacja o numerze N950FXXS7DSHC

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM, aktualizacja, o której wspomniałeś jest już dostępna dla polskich telefonów 

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Navigator

@nismo Cos mi sie wydaje,ze jak zwykle aktualizacja Galaxy S8 bedzie w Naszym kraju na szarym koncu i tak to juz jest od paru ladnych   m-cy i nie sadze zeby dotarla w tym tygodniu.Jak juz Bulgaria ma,to z Nas Koreanczycy robia sobie *****.

Superuser I
Superuser I

@Waldi33, niestety nikt nie posiada wiedzy na temat planowanej daty udostępnienia aktualizacji. Trzymam kciuki, że nowa wersja oprogramowania dla modeli S8 pojawi się już wkrótce.

Legend

@Waldi33  Faktycznie mój błąd 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Navigator
@vdsl2 Oki ale to nie jest Samsung Galaxy S8.
Navigator
@Szefcu72 Witam😊Gdzie ta aktualizacja Galaxy S8?Miala byc juz za chwileczke,juz za momencik ja sie pytam?😉😉😉😊
Autorzy z największą liczbą like