Wsparcie

Open search

Aktualizacje dla S8 i S8+

Legend

@Waldi33  napisał(a):
Witajcie👍😊Mamy juz 9 wrzesnia,

@Waldi33 Według mojego kalendarza mamy dziś  8 września już Ci kiedyś pisał kolega, dlaczego tak jest, że innych krajach są szybciej aktualizacje niż w Polsce nie tylko do tego modelu, ale też innych.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Navigator
Sorki za 1 dzien do przodu-troche zabiegany jestem ostatnio stad ta pomylka w dacie i wiem,ze kolega pisal ale myslalem,ze juz cos w tej kwestii Samsung poczynil😊👍No coz-trzeba cierpliwie czekac-pozdrawiam👍👍👍😊
Legend

@Waldi33  Dla wariantu "DBT" Data wydania : 2019-09-05 to dosłownie 3 dni temu a ty chcesz już mieć  dla XEO.

http://doc.samsungmobile.com/SM-G950F/DBT/doc.html

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Navigator
Jakis niemily jestes kolego i jak cos,to Niemcy dostali wczesniej aktualizacje juz na poczatku sierpnia,a teraz druga i tez z latkami bezpieczenstwa z sierpnia,a my w ogole.
Legend

@Waldi33  napisał(a):
Jakis niemily jestes kolego i jak cos,to Niemcy dostali wczesniej aktualizacje juz na poczatku sierpnia,a teraz druga i tez z latkami bezpieczenstwa z sierpnia,a my w ogole.

@Waldi33 Ja też chciałbym dostać już do swojego telefonu A6 poprawki bezpieczeństwa z sierpnia, ale jeszcze nie dostałem ma tylko lipcowe a dla wariantu "DBT"już dawno mają tylko brak dla "XEO@Waldi33  A dlaczego twierdzisz, że jestem niemiły dla Ciebie ? 

Superuser I
Superuser I

@Waldi33, Google oraz producenci telefonów doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że aktualizacje systemu oraz bezpieczeństwa trafiają do dużej części użytkowników ze sporym opóźnieniem. Przez cały czas są wprowadzane nowe rozwiązania mające na celu przyspieszenie udostępniania aktualizacji. Pierwszym krokiem był projekt Treble a teraz wraz z systemem Android 10 aktualizacje bezpieczeństwa będzie można pobierać ze sklepu Google Play co znacząco przyspieszy proces podnoszenia bezpieczeństwa naszych telefonów. Jedynym minusem jest fakt, że wyłącznie nowsze telefony otrzymają najnowszą wersję systemu Android.

Tak jak wspomniał @vdsl2 aktualizacje pojawiają się w różnych częściach świata w różnym terminie. Są udostępniane etapami. Mimo wszystko w najgorszej sytuacji są posiadacze telefonów od operatorów sieci komórkowych. Często operatorzy zwlekają z udostępnianiem nowych wersji oprogramowania lub całkowicie je pomijają.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Navigator

@vdsl2 Piszesz takim tonem,ze chcialbym miec...no pewnie,ze chcialbym miec,poniewaz zalezy mi na bezpieczenstwie...pozdrawiam👍�

Navigator
@nismo Ja to rozumiem ale to jest frustrujace i powoli zaczyna denerwowac.Pozdrawiam👍😊
Superuser I
Superuser I

@Waldi33, na ten moment trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne aktualizacje bezpieczeństwa. Mimo wszystko w ostatnim czasie Samsung przyspieszył z aktualizacjami bezpieczeństwa dla różnych modeli telefonów a będzie jeszcze szybciej po aktualizacji do 10. Pozdrawiam!

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Legend

@nismo  Ja po analizie co napisał, @Waldi33  wyłączyłem, telefon, bo mam jeszcze poprawki bezpieczeństwa z 1 lipca i wolę go nie używać do czasu wydania nowych nie wiem, kiedy będą, ale dmucham na zimne.

Autorzy z największą liczbą like