Wsparcie

Open search

Aktualizacje dla S8 i S8+

Superuser II
Superuser II

Niestety, nie wiem kiedy oficjalne XEO w wersji 5DSFBale mogę już pokazać, że tak to będzie wyglądać.

5DSFB.png5DSFB,

Wiecej o aktualizacjach w tym wątku: Android Pie oficjalnie na S8/S8+

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer
Witam.No wlasnie kiedy oficjalna aktualizacja do wersji 5DSFB,poniewaz mamy juz koniec lipca(bez dwoch dni) i jak jej nie ma,to tak nie ma?W innych regionach Europy i swiata juz dawno sa,a co z Polska-zapomnieli wypuscic czy tak sie ociagaja w Korei?😉😉😉
Superuser II
Superuser II

Jak wiadomo, w kwestii szczegółowych dat aktualizacji, takie ingormacje nie są podawane. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer
Przyzna Pan,ze chyba jest cos nie tak z tymi aktualizacjami na S8 na Polske i rozumiem,ze nie podaja dat...no coz-zostaje tylko polskim uzytkownikom cierpliwie czekac.Pozdrawiam i zycze owocnej pracy👍😊
Legend

@Waldi33  nie jest żle u nas jak Region XEG (Niemcy) G950FXXU1AQG5 Nougat.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer
To chyba jakis operator musi byc bo DBT Niemcy maja zawsze pierwsi aktualizacje😉👍
Superuser II
Superuser II

Nie zawsze, nie zawsze. Kiedyś jako pierwszy wychodził XEO. 

Explorer

Moze Pan ma racje👍😊Zobaczymy kiedy nadejdzie ta lipcowa aktualizacja-na pewno wtedy kiedy bedzie juz wydana sierpniowa👍😉😉😉

Superuser I
Superuser I

@Waldi33, konkretnej daty nikt nie zna, ale podejrzewam, że aktualizacja pojawi się w tym tygodniu. Może nawet będzie to jeszcze lipiec. Trzymam kciuki 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like