Wsparcie

Open search

Aktualizacja samsung Galaxy a5 2017

Apprentice

Witam mam problem od jakiegoś czasu nie mogę zaktualizować telefony tzn. Pobieram aktutualizacje instaluje i przy 32%wyskakuje błąd. Przywracalam do ustawień fabrycznych ale nie pomogło. 

12 ODPOW. 12
Legend

@never_525 Czy pobierasz aktulizacje androida czy jakieś aplikacje ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Androida .Zawsze mi wyskakuje że aktualizacja jest dostępna i pobieram ja .

Legend

@never_525  A sprawdzałeś przez aplikacje Kies lub Smart Switch ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Nie,trzeba ściągnąć aplikację ?
Legend

@never_525  Tak trzeba ją pobrać i zainstalować na komputerze.

https://www.samsung.com/pl/apps/smart-switch/

Apprentice
Co należy zrobić po zainstalowaniu aplikacji na komputer?
Legend

Instalujesz jak wyszystkie programy na komputerze masz tu automaczynie się pobierze Klik

Apprentice
No tak tak już pobralam prędzej tylko co dalej bo w aplikacji mi wyskakuje że ma też pobrać ja na telefon
Superuser I
Superuser I

@never_525, po zainstalowaniu aplikacji należy ją uruchomić i podłączyć telefon do komputera. Jeżeli zajdzie potrzeba to zainstaluj aplikację również na telefonie. Aplikacja komputerowa powinna automatycznie wykryć aktualizację oprogramowania i zaproponować użytkownikowi instalację. Daj znać czy się udało.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like