Wsparcie

Open search

Aktualizacja Androida dla S7

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Hej,
czy będą jeszcze jakieś aktualizacje Androida dla Galaxy S7 Edge? Obecnie mam 8.0, na 9.0 nawet nie liczę, ale może przynajmniej 8.1?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@Vex, telefony Galaxy otrzymują z reguły dwie duże aktualizacje systemu. Android Oreo to już druga aktualizacja dla modelu S7 Edge więc szanse na udostępnienie kolejnej wersji systemu Android są bardzo niskie. Dobra informacja jest taka, że Twój model znajduje się na liście telefonów, które będą otrzymywać comiesięczne aktualizacje bezpieczeństwa 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
2 ODPOW. 2
Legend

@Vex  Nie będzie dla tego telefonu Androida 8.1.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@Vex, telefony Galaxy otrzymują z reguły dwie duże aktualizacje systemu. Android Oreo to już druga aktualizacja dla modelu S7 Edge więc szanse na udostępnienie kolejnej wersji systemu Android są bardzo niskie. Dobra informacja jest taka, że Twój model znajduje się na liście telefonów, które będą otrzymywać comiesięczne aktualizacje bezpieczeństwa 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Autorzy z największą liczbą like