Wsparcie

Open search

Adroid Q i tegoroczna seria Galaxy A

Helping Hand

Tegoroczna seria Galaxy A to trafione idealnie w punkt sprzęty przy cenie powiedzmy trochę wysokiej na starcie, a teraz już znośnie parametry prawie jak u flagowców... i teraz pytanie... cała seria tegoroczna dostanie andka Q czy tylko wybrane modele... oraz w jakiej wersji.. pełnej czy okrojonej.. 

13 ODPOW. 13
Superuser II
Superuser II

"Ustawowe" 2 duże aktualizacje i 2 lata. Więc powinny dostać wszystkie.

A co rozumiesz przez wersję okrojoną?

System w wersji podstawowej wszystkie modele dostają taki sam. Mogą co najwyżej różnić się dostę pnością funkcji z samej nakłaki.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Helping Hand

No myślę właśnie o tych różnicach...

Superuser I
Superuser I

@Alicja70, zapewne wraz z aktualizacją Android Q pojawi się nowsza wersja nakładki One UI więc tym samym pojawią się nowe funkcje. Na ten moment nie wiadomo jednak które telefony otrzymają nowszą wersję.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Helping Hand

Liczę na to że moja A70 otrzyma wszystkie nowości i udogodnienia😍

Superuser I
Superuser I

@Alicja70, również trzymam kciuki. Może wystąpić podobna sytuacja jak w przypadku nakładki One UI 1.1, która jest dostępna wyłącznie w nowych modelach z fabrycznie zainstalowanym systemem Android Pie. Telefony, które otrzymały aktualizację do Pie w większości przypadków otrzymały nakładkę w wersji One UI 1.0.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Helping Hand

Całe szczęście ja mam wersję 1.1 😊

Legend

Też zastanawiam się, czy mój średniak A6 2018 otrzyma Androida Q 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Helping Hand

To się okaże... miejmy nadzieję ..😊

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, telefon A6 2018 otrzymał do tej pory jedną dużą aktualizację więc jest szansa również na drugą.

Autorzy z największą liczbą like