Wsparcie

Open search

APARAT

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam , mam problem z aparatem a mianowicie z wywoływaniem zdjęć ,każde zdjęcie wywołane jest ucięte , co to może być ?? dodam że na komputerze jak są zgrane nie są poucinane.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
DamianK Moderator
Moderator

@ivcio tak jak wspomniał @Szewcu72, to nie może być kwestia aparatu, jeżeli na podglądzie na komputerze wszystko jest w porządku. Podejrzewam, że jest to kwestia niedostosowania formatu wykonanych zdjęć do formatu używanego przy ich wywoływaniu.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

6 ODPOW. 6
Legend

@ivcioMoże podaj dokladny model aparatu/telefonu ? Bedzie nam łatwiej Ci pomóc ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

@ivcio zastanawiam się tylko, co ma wspólnego aparat w telefonie z obcinaniem zdjęć. Skoro po przeniesieniu na komputer wszystko jest okej.

Problem jest gdzieś dalej, zapewne w automacie wywołującym zdjęcia lub zakładzie fotograficznym.

Dopasowanie do rozmiaru papieru przez obcięcie kadru, zamiast zmniejszenie kadru w celu dopasowania do papieru.

To nie wina aparatu. To chyba logiczne.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Samsung Galaxy s8 .

Legend

@ivcioA możesz pokazać jak to wygląda z telefonu ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
no właśnie też się dziwię , z mojego telefonu jak wywołujemy w tym samym miejscu nie ma takich problemów. Dla tego napisałem tutaj , bo może coś jest z aparatem . Jeszcze dzieje się tak że jak robi zdjęcia to raz na telefonie jest caly ekran to zdjęcie a raz
np. pół .ekranu . Dodam że to samsung galaxy s8
DamianK Moderator
Moderator

@ivcio tak jak wspomniał @Szewcu72, to nie może być kwestia aparatu, jeżeli na podglądzie na komputerze wszystko jest w porządku. Podejrzewam, że jest to kwestia niedostosowania formatu wykonanych zdjęć do formatu używanego przy ich wywoływaniu.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED