Wsparcie

Open search

A9 od operatora a spóźniona aktualizacja oprogramowania

Legend

@stanislaw127  Ten model telefonu jaki masz jest wyłącznie w dwóch sieciach Plus i Orange. Inne model są czterech sieciach Orange,T-mobile,Plus i Play więc większe szanse na otrzymanie aktualizacji. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Legend

@stanislaw127 Przejrzałem najlepiej sprzedawane telefony ze średniej pulki serii "A" i najgorzej wygląda ze strony Plusa, jeśli chodzi o aktualizacje bezpieczeństwa.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

a jeżeli chciałbym zmienić to oznaczenie z plusa na oryginał (XEO) to w takim razie nie będę mógł na przykład oddać telefonu do naprawy w plusie? tak jakby straci telefon gwarancję? 

Superuser I
Superuser I

@stanislaw127, jeżeli telefon nie został kupiony na raty to możliwa jest zmiana wariantu na XEO. Więcej informacji znajdziesz w tym wątku. W razie dodatkowych pytań pisz śmiało 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Explorer

Witam. 

Tydzień temu zrobiłem debranding A9 2018 w serwisie Samsunga za 49 PLN. Telefon kupiłem na raty u operatora Orange. Wszystko działa swietnie I dalej mam gwarancję Samsunga.

Legend

@Rafaello1975  W Orange i T-mobile nie zakładają apki do blokawania po IMEI jak w Plusie.

Superuser I
Superuser I

@Rafaello1975, w przypadku zakupu telefonu na raty w Orange klient staje się właścicielem urządzenia w momencie podpisania umowy, dlatego też nie ma żadnych problemów ze zmianą wariantu 

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

Galaxy A9 od Orange dzisiaj dostał aktualizacje do Pie a w Plusie do tej pory nie ma aktualizacji.

Superuser I
Superuser I

@jskiba520, dziękuję za informację. Status aktualizacji Android Pie dla poszczególnych telefonów można znaleźć w tym wątku. Plus nie udostępnił jeszcze aktualizacji dla modelu A9, ale według informacji w aplikacji Samsung Members nowa wersja oprogramowania powinna się pojawić jeszcze w tym miesiącu.

Legend

@jskiba520  Wiekszość telefonów w sieci Plus nie otrzymało Pie nie jest to wina Samsunga a tylko twojego operatora.

Autorzy z największą liczbą like