Wsparcie

Open search

A80? Kpina z klientów.

ROZWIĄZANE
Apprentice

Po trzech dniach bezskutecznego poszukiwania działającej złączki do minijacka, która by działała w tym telefonie, postanowiłem kupic słuchawki Bluetooth. Nic z tego! Nie działają. Ponieważ jednak działają słuchawki od kompletu (wtyczka) i działa Bluetooth jako taki, mam pewność że jest to działalność firmy, która zmusza do używania niewygodnych, niehigienicznych i nieekologicznych słuchawek, ktore sama nam wybrała. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice
Udało się, ale trochę inaczej. Zaskoczyło po resecie z kartą z SIM. Wcześnie proby robiłem bez karty w telefonie. Udało się - dzięki.
7 ODPOW. 7
Superuser I
Superuser I

@kufajder, czy słuchawki, które kupiłeś łączą się z telefonem poprawie czy jest problem z połączeniem? Próbowałeś wyłączyć i ponownie włączyć telefon?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Ani słuchawki, ani telefon nie reagują na próbę połączenia. Podczas gdy te same słuchawki pod BlackBerry śmigają aż miło. Podobnie Bluetooth z komputerem. Wyłączać oczywiście też próbowałem. 

Superuser I
Superuser I

@kufajder, czy Bluetooth w telefonie wyszukuje urządzenia znajdujące się w pobliżu? Czy udało się połączyć telefon z jakimkolwiek akcesorium poprzez Bluetooth?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
Tak Bluetooth działa, łączyłem się z komputerem bez problemów.
Superuser I
Superuser I

@kufajder, spróbuj zresetować ustawienia sieciowe i ponów próbę połączenia ze słuchawkami. Aby wykonać resetowanie przejdź kolejno do: Ustawienia > Zarządzanie ogólne > Resetowanie ustawień sieciowych. Napisz również jakie kupiłeś słuchawki (marka, model).

Apprentice
Udało się, ale trochę inaczej. Zaskoczyło po resecie z kartą z SIM. Wcześnie proby robiłem bez karty w telefonie. Udało się - dzięki.
Superuser I
Superuser I

@kufajder, to bardzo dobra informacja. Cieszę się, że udało się rozwiązać problem.

Autorzy z największą liczbą like