Wsparcie

Open search

A80? Kpina z klientów.

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Po trzech dniach bezskutecznego poszukiwania działającej złączki do minijacka, która by działała w tym telefonie, postanowiłem kupic słuchawki Bluetooth. Nic z tego! Nie działają. Ponieważ jednak działają słuchawki od kompletu (wtyczka) i działa Bluetooth jako taki, mam pewność że jest to działalność firmy, która zmusza do używania niewygodnych, niehigienicznych i nieekologicznych słuchawek, ktore sama nam wybrała. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice
Udało się, ale trochę inaczej. Zaskoczyło po resecie z kartą z SIM. Wcześnie proby robiłem bez karty w telefonie. Udało się - dzięki.
7 ODPOW. 7
Superuser I
Superuser I

@kufajder, czy słuchawki, które kupiłeś łączą się z telefonem poprawie czy jest problem z połączeniem? Próbowałeś wyłączyć i ponownie włączyć telefon?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Ani słuchawki, ani telefon nie reagują na próbę połączenia. Podczas gdy te same słuchawki pod BlackBerry śmigają aż miło. Podobnie Bluetooth z komputerem. Wyłączać oczywiście też próbowałem. 

Superuser I
Superuser I

@kufajder, czy Bluetooth w telefonie wyszukuje urządzenia znajdujące się w pobliżu? Czy udało się połączyć telefon z jakimkolwiek akcesorium poprzez Bluetooth?

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice
Tak Bluetooth działa, łączyłem się z komputerem bez problemów.
Superuser I
Superuser I

@kufajder, spróbuj zresetować ustawienia sieciowe i ponów próbę połączenia ze słuchawkami. Aby wykonać resetowanie przejdź kolejno do: Ustawienia > Zarządzanie ogólne > Resetowanie ustawień sieciowych. Napisz również jakie kupiłeś słuchawki (marka, model).

Apprentice
Udało się, ale trochę inaczej. Zaskoczyło po resecie z kartą z SIM. Wcześnie proby robiłem bez karty w telefonie. Udało się - dzięki.
Superuser I
Superuser I

@kufajder, to bardzo dobra informacja. Cieszę się, że udało się rozwiązać problem.

Autorzy z największą liczbą like