Wsparcie

Open search

A7 2018 sm-a750fn brak vowifi volte - wifi calling (vo-wifi, vo-lte)

Apprentice

Dobra.. rozgryzłem to.

Przypomniało mi się, że podobną sprawe rozwiązałem z T-mobile i A5 2016 sm-a510f.

Procedurę opisałem tutaj: https://forum.android.com.pl/topic/340502-galaxy-a5-2016-sm-510-volte-i-vowifi/

Bardzo istotne po zainstalowaniu softu operatora jest wybranie sales code'u!!

Kod *#272*62826# UWAGA PO WYBRANIU OPV ZROBI SIĘ FULLWIPE!!!

vowifi działa!

Pozdrawiam.

P.S. ten SamFirm to zapomniane cudo, które nie jest już wspierane - zapomnij o nowych tel.

Superuser II
Superuser II

@Kikus_ W niektórych kwestiach się nie zgodzę  A do dyskusji chętnie bym dołączył, ale w pracy jestem, a weekend też może być pracowity i nie chcę nic obiecywać. :(

pozdrawiam

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

@Szewcu72 bardzo mnie ciekawi co masz do dodania Póki co ja swój problem rozwiązałem. Znajdziesz kiedyś chwilę to poprostu odpisz.

Legend

@Kikus_  napisał(a):

P.S. ten SamFirm to zapomniane cudo, które nie jest już wspierane - zapomnij o nowych tel.

Trochę się dziwie tobie że ten "SamFirm" nie radzi sobie z nowymi telefonami jakoś u mnie wyszukuje softy A7 2018 czy A6 2018 . Jeszcze  mnie dziwi ten dziwnym firmware o którym wspomniałeś. 

A w A5 2016 co widać na zdjęciu ?

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like