Wsparcie

Open search

A7 2018 Problemy z glośnikiem - dźwięk wydobywa się tylko z głośnika przedniego

New Member

Jestem posiadaczem Samsunga A7 2018. 

Gdy włączę jakąś muzykę na Youtube niestety dźwięk wydobywa się tylko z głośnika przedniego, tego przy przedniej kamerze. Czy mogę to jakoś zmienić?

Przeniosłem do odpowiedniego działu (Urządzenia mobilne) oraz zmieniłem tytuł na brdziej trafny /RadekK

4 ODPOW. 4
Legend

@dzindzerr0  A zagladałeś do instrukcji ? http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201810/20181016080802679/SM-A750FN_DS_UM_Open_Oreo_Pol_...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@dzindzerr0, rozumiem, że dźwięk wydobywa się wyłącznie z głosnika przeznaczonego do rozmów telefonicznych? W tym samym czasie dolny głośnik jest wyciszony? Problem występuje tylko w aplikacji YouTube czy w pozostałych również?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
New Member

Mam ten sam problem od wczoraj na samsungu A70, dźwięk się wydobywa tylko z przedniego głośnika. Nie ylko na YT. Co mogę z tym zrobić?

Allycya

EDIT: nieważne, reset jak zwykle na wszytko pomógł, tylko ciekawe skąd takie przełączenie się bierze?

Superuser I
Superuser I

@allycya, wystąpił jakiś błąd, który spowodował wadliwe działanie telefonu. Najważniejsze, że wszystko wróciło do normy po resetowaniu 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like