Wsparcie

Open search

A6+ wgranie oprogramowania.

First Poster

Mam Samsunga galaxy a6+ z sieci t mobile i takie pytanie czy jak wgram przez odina androida pie dedykowanego dla tel z wolnego rynku czy to się zgra czy nie bardzo ??

3 ODPOW. 3
Superuser II
Superuser II

@bylada1 no przyznam, ze zawsze podziwami osoby, które piszą swój pierwszy post na forum i od razu zadają pytanie o działania naruszające zapisy gwarancyjne.

Gdybyś nie zauważył, to oficjalne forum producenta i nie piszemy tu o rzeczach niezgodnych z polityką firmy.

Zapraszam jednak do rozgoszczenia się na forum i zapoznania z jego bogatą treścią.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Highlighted
Legend

@bylada1  Czy nie lepiej  bedzie skorzystać z serwisu https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@bylada1, zachęcam do skorzystania z usług serwisu. Najlepiej wcześniej zadzwonić i dopytać się o koszt takiej usługi. Niektóre punkty serwisowe wykonują taką usługę bezpłatnie w momencie kiedy telefon jest na gwarancji.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like