Wsparcie

Open search

A5 2017 wykryto wilgoć

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć Cybul

Przy szybkiej zmianie temperatury, a taka sytuacja pojawia się w zimie po wejściu do budynku, wilgoć może się pojawić.

Praw fizyki nie oszukasz.

Dla pewności zgłoś się jednak do serwisu gdzie będzie możliwość dokładnej analizy telefonu.

Najbliższy punkt znajdziesz na stronie: http://www.samsung.com/pl/support/servicelocation/

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

First Poster

Sprawa jest banalna. Czy podczas używania telefonu trzymacie palec na porcie usb? W moim s8 czasem zdarza mi się przytrzymać palec na porcie i wtedy pojawia się komunikat o wykryciu wilgoci.

Wilgoć nieustannie paruje z naszego organizmu i myślę żento jest rozwiązanie tej kwestii, a z naszymi telefonami jest wszystko ok (:

New Member

Hej wszystkim. Mam podobny problem... Telefon posiadam od czerwca i jakis czas temu wylanczyl sie i nie chce sie ladowac. Nie da sie go wlanczyc, ryz tez nie pomaga... Jestem mocno zawiedziona...

Superuser II
Superuser II

A w serwisie był,  czy tak sobie leży od tamtej pory?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster
Nie był w serwisie problem znika i za 2 dni pojawia się ponownie problem z ladowaniem
Superuser II
Superuser II
No to warto chyba aby serwis przyjrzał się temu problemowi.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
New Member

Czy to ostrzeżenie jest przyczyną tego, że gdy podłączam ładowarkę to telefon się nie ładuje? 

Superuser II
Superuser II
Być może. Prawdopodobnie w wyniku szybkiej zmiany temperatur doszło do kondensacji pary wodnej.

mistrzu jedyne co tu potrafisz stworzyć, to text : idź do serwisu.  A jakiego telefonu będę używał, gdy ten niewydażony serwis będzie swoimi brudnymi łapami grzebał w moim telefonie ? Masz coś ciekawego do dodania w tej kwestii ? Brakuje przycisku dislike, żeby takim jak ty wystawiać tu odpowiednie oceny. 

KrzysiekK Moderator
Moderator

@bullshtdetector

Proponuję, zamiast na ocenie innych skupić się na zaproponowaniu innego rozwiązania. Zwłaszcza jeśli masz obiekcje do poprzedniego. Oddając telefon do serwisu możesz poprosić o telefon zastępczy. Zapewniam Cię również, że naprawy serwisowe przeprowadzane są w warunkach bliskich sterylnym.

Forum służy dzieleniu się rozwiązaniami i doświadczeniami, nie obrażaniu innych.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED