Wsparcie

Open search

A5 2016 problemy z WiFi po aktualizacji

Superuser II
Superuser II
Czyli de facto wywala go router. Spróbuj jeszcze z nim dobrze porozmawiać.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Raczej to nie wina routera, ponieważ:

-problem się zaczął od razu po aktualizacji

-resetowałem router

-próbowałem na drugim routerze

-inne urządzenia na tych routerach pracują normalnie

Superuser II
Superuser II
Jeżeli na drugim routerze jest to samo, no to jest mały problem.
Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne z poziomu recovery.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Dodam jeszcze, że dwie aktualizacje temu była podobna sytuacja.

Potem to naprawili i przez kilka miesięcy było ok a teraz to zepsuli.

Superuser II
Superuser II
Decyzja należy do Ciebie, albo próbujesz przywracania z poziomu recovery albo czekasz na poprawki.

First Poster

Wolę poczekać na poprawki (o ile będą). Nie chce mi się od nowa instalować wszystkich apek i logować się na 20 kontach.

Jak ostatnio były problemy to wydali łatkę po jakimś miesiącu więc mam nadzieję, że teraz też tak będzie.

First Poster

A orientujesz się jaki jest mniej więcej czas oczekiwania na aktualizację?

Superuser II
Superuser II
Tego niestety nikt nie wie. Samsung nie chwali się terminami aktualizacji.

First Poster

A czy jest taka możliwość, że trzrba wymienić płytę główną? Rozmawiałem dzisiaj z technikiem z autoryzowanego serwisu Samsunga i mi to powiedział.

Ale czy od aktualizacji trzeba od razu płytę wymieniać?

Superuser II
Superuser II
To jest wypowiedź serwisanta. Ja nie mogę się wypowiadać za niego.
Poczekaj na naszych ekspertów.

Autorzy z największą liczbą like