Wsparcie

Open search

A5 2016 problemy z WiFi po aktualizacji

First Poster

Jakieś tzy tygodnie dostałem aktualizację (jakieś 20 MB) na A5 2016.

Po aktualizacji zaczęły się problemy z Wifi. Telefon łączy się, działa na wifi jakieś 10 minut po czym pokazuje "błąd uwierzytelniania". Próbowałem przywrócić ustawienia fabryczne, zapomnieć sieć wifi i resetowałem ustawienia sieciowe. Problem nie występuje u innych domowników więc to nie wina routera. Problem ma również mój znajomy, który też ma A5 2016. Z tego co widzę w necie ten roblem ma dużo osób. I teraz najważniejsze pytanie kiedy firma wyda poprawkę, która to naprawi i czy w ogóle? Nie satysfakcjonuje mnie odpowiedź "proszę udać się do serwisu" bo tą sprawę możecie załatwić wydając aktualizację.

25 ODPOW. 25
Superuser II
Superuser II
Usuń telefon z listy urzadzeń na routerze, wyczyść dane sieci w telefonie i sparuj urządzenia ponownie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Nie pomaga.

Superuser II
Superuser II
To całkowicie zrestartuj router.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Też nie pomaga.

Próbowałem na dwóch routerach.

To wina systemu. Problemy zaczęły się natychmiast po aktualizacji.

Superuser II
Superuser II
To jeszcze inaczej spróbujemy obejść ten problem.
Przypisz na sztywno adres IP swojemu telefonowi i daj znać, czy pomogło?

First Poster

Dalej to samo :(

Superuser II
Superuser II

Sprawdź jeszcze opcję podtrzymania połączenia WiFi. Najlepiej mieć ustawioną na "Zawsze".

Miałem kiedyś podobny przypadek po aktualizacji, z tego co pamiętam, musiałem kilka razy wyczyścić dane sieci i jakgdyby pierwszy raz łaczyć się z siecią domową. Z którymś razem zaskoczyło. Ale jeżeli faktycznie jest to wina oprogramowania, to opisnymi tu sposbami za dużo tu nie zdziałamy.

First Poster

Jest "zawsze".

First Poster

Dziwne jest to, że jeśli zapomnę sieć i zrestartuję telefon to na jakieś 24h mam spokój. Ale potem to samo.

Autorzy z największą liczbą like